Death Stranding - spojlery już w sieci. Gracze zalecają ostrożność

Spojlery z Death Stranding krążą po sieci, a niektórzy donoszą, że można natknąć się nawet na kompletny i dokładny opis fabuły z gry.

Spojlery z Death Stranding krążą po sieci, a niektórzy donoszą, że można natknąć się nawet na kompletny i dokładny opis fabuły z gry.

Nowe dzieło Hideo Kojimy zapowiada się na naprawdę intrygującą przygodę. Marketing sugeruje, że fabuła będzie skomplikowana i pełna zwrotów akcji. Nic więc dziwnego, że wielu graczy obawia się natknięcia na spojlery z Death Stranding po tym, jak pierwsze kopie trafiły do recenzentów. Już wcześniej jeden z aktorów głosowych prosił o nieudostępnianie informacji na temat historii w sieci, a nawet zalecał... odpoczynek od mediów społecznościowych do premiery gry. Teraz dołączają się do niego kolejne osoby.

W mediach społecznościowych można znaleźć ostrzeżenia przed spojlerami z Death Stranding. Na profilu Kojima Productions Fans na Twitterze pojawił się nawet wpis, z którego wynika, że do sieci wyciekł... kompletny opis fabuły. 

Co robić w takiej sytuacji? Całkowita rezygnacja z wchodzenia do internetu raczej nie wchodzi w grę, ale serwisy społecznościowe pozwalają na ukrywanie wpisów zawierających wybrane hasztagi lub słowa kluczowe. Dzięki temu można uniknąć przypadkowego natknięcia się na spojlery, które mogą zepsuć frajdę z samodzielnego odkrywania sekretów nowej gry Kojimy.

Death Stranding zadebiutuje już 8 listopada. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Tydzień wcześniej do sieci trafią recenzję tego tytułu.

Źródło: dualshockers.com, twitter.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV