Dokładne daty premier NBC w sezonie 2014/15. „Constantine” w październiku

Pierwszą stacją, która ogłosiła dokładne daty premier na sezon 2014/15 jest stacja NBC. Zobaczcie kiedy odbędą się premiery nowych seriali oraz powroty tych produkcji, które świetne znacie.

Pierwszą stacją, która ogłosiła dokładne daty premier na sezon 2014/15 jest stacja NBC. Zobaczcie kiedy odbędą się premiery nowych seriali oraz powroty tych produkcji, które świetne znacie.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Sezon 2014/15 oficjalnie rozpocznie się 22 września 2014 roku. Tego dnia stacja NBC zaproponuje widzom nowy sezon "The Voice" oraz powracający z drugim sezonem seria Czarna lista. Premiery komediowe wystartują dopiero w październiku, z kolei na premierę nowego serialu opartego na komiksach DC pt. Constantine przyjdzie nam czekać aż do 24 października.

Poniedziałek, 22 września:
"The Voice"
The Blacklist

Wtorek, 23 września:
"The Voice"
Chicago Fire

Środa, 24 września:
The Mysteries of Laura (NOWOŚĆ)
Law & Order: SVU
Chicago PD

Czwartek, 25 września:
Parenthood

Czwartek, 2 października:
Bad Judge (NOWOŚĆ)
A to Z (NOWOŚĆ)

Wtorek, 14 października:
Marry me (NOWOŚĆ)
About A Boy

Piątek, 24 października:
Grimm
Constantine (NOWOŚĆ)

Poniedziałek, 17 listopada:
State of Affairs (NOWOŚĆ)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV