Przeczytaj w weekend

Drugi sezon „Magazynu 13” – tylko w Scifi Universal Polska

Drugi sezonu popularnego serialu telewizyjnego z gatunku science fiction- Magazyn 13 - tylko w polskim Scifi Universal!

Drugi sezonu popularnego serialu telewizyjnego z gatunku science fiction- Magazyn 13 - tylko w polskim Scifi Universal!

Adam Siennica

Adam Siennica

Początek września zapowiada się bardzo tajemniczo i niebezpiecznie, a to za sprawą drugiego sezonu serialu Magazyn 13, który emitowany będzie na kanale Scifi Universal już 5 września.

W pierwszym sezonie poznaliśmy dwójkę agentów Lattimera (Eddy McClimtock) i Mykę (Joanne Kelly), którym w nagrodę za uratowanie prezydenta została powierzona niebezpieczna i ekscytująca misja. Rząd wysłał ich do Dakoty, gdzie znajduje się pilnie strzeżona instytucja rządowa – Magazyn 13.

Kolejny sezon będzie trzymał w napięciu jeszcze bardziej niż dotychczas. Impulsywny i porywczy temperament Lattimera w połączeniu ze spokojnym i zdyscyplinowanym charakterem Myki nieraz wywoła nieporozumienia i kłótnie. Świat niesamowitych obiektów i nadprzyrodzonych artefaktów otworzy się przed nimi jeszcze bardziej, ale nadal pozostanie wiele zagadek i tajemnic do rozwiązania.

Drugi sezon serialu Magazyn 13, 5 września o godz. 21:50. Tylko na kanale Scifi Universal.

Źródło: Informacja Prasowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV