Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Dyrektor Warnera o kinowym uniwersum DC

Jeff Robinow, dyrektor Warner Bros., w wywiadzie dla Entertainment Weekly opowiadał o ich planie na spójne kinowe uniwersum filmów opartych na komiksach DC. Co z Batmanem? Czy Nolan będzie dalej pracować nad komiksami? Czy gwiazda Synów Anarchii zostanie Flashem?

Robinov podkreśla, że „Człowiek ze stali” będzie początkiem ich spójnego kinowego uniwersum DC. Dodaje, że Batmana stworzonego przez Nolana zostawiają za sobą, gdyż tamta wizja nie pasuje do świata, w którym żyją superbohaterowie o nadludzkich mocach. „Człowiek ze stali” tworzy coś innego, w czym można pokazać bardzo wiele różnych rzeczy. Robinov mówi, że nie będą powracać do żadnego już stworzonego filmu, zaczynając budowę nowego uniwersum w inny i przemyślany sposób. Nowy Batman będzie również częścią tego świata.

Dyrektor Warner Bros. wyjawia, że w ciągu kilku tygodni ogłoszą coś wielkiego, co pokaże ich plan na postacie z komiksów DC i ich kinowe uniwersum. Chociaż dosłownie tego nie powiedział, prasa wyraźnie podkreśla, że ze słów Robinova wynika, iż biorą przykład z planu Marvela. Dementuje również plotki, jakoby Christopher Nolan miałby zająć się „Ligą Sprawiedliwości”, gdyż reżyser zajmuje się swoim filmem science fiction „Interstellar”.

David Goyer, scenarzysta „Człowieka ze stali”, twierdzi, że tworząc film skupiali się na bieżącej historii, a nie myśleli o sequelach czy crossoverach z innymi bohaterami.

Pojawiła się także plotka, że Charlie Hunnam może zostać Flashem w kinowym filmie o tym superbohaterze. Zachodnie media powołują się w tym temacie na swoich informatorów. Rzekomo aktor ma dostać niebawem ofertę.

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.