Dyrektor Warnera o kinowym uniwersum DC

Jeff Robinow, dyrektor Warner Bros., w wywiadzie dla Entertainment Weekly opowiadał o ich planie na spójne kinowe uniwersum filmów opartych na komiksach DC. Co z Batmanem? Czy Nolan będzie dalej pracować nad komiksami? Czy gwiazda Synów Anarchii zostanie Flashem?

Jeff Robinow, dyrektor Warner Bros., w wywiadzie dla Entertainment Weekly opowiadał o ich planie na spójne kinowe uniwersum filmów opartych na komiksach DC. Co z Batmanem? Czy Nolan będzie dalej pracować nad komiksami? Czy gwiazda Synów Anarchii zostanie Flashem?

Adam Siennica

Adam Siennica

Robinov podkreśla, że "Człowiek ze stali" będzie początkiem ich spójnego kinowego uniwersum DC. Dodaje, że Batmana stworzonego przez Nolana zostawiają za sobą, gdyż tamta wizja nie pasuje do świata, w którym żyją superbohaterowie o nadludzkich mocach. "Człowiek ze stali" tworzy coś innego, w czym można pokazać bardzo wiele różnych rzeczy. Robinov mówi, że nie będą powracać do żadnego już stworzonego filmu, zaczynając budowę nowego uniwersum w inny i przemyślany sposób. Nowy Batman będzie również częścią tego świata.

Dyrektor Warner Bros. wyjawia, że w ciągu kilku tygodni ogłoszą coś wielkiego, co pokaże ich plan na postacie z komiksów DC i ich kinowe uniwersum. Chociaż dosłownie tego nie powiedział, prasa wyraźnie podkreśla, że ze słów Robinova wynika, iż biorą przykład z planu Marvela. Dementuje również plotki, jakoby Christopher Nolan miałby zająć się "Ligą Sprawiedliwości", gdyż reżyser zajmuje się swoim filmem science fiction "Interstellar".

David Goyer, scenarzysta "Człowieka ze stali", twierdzi, że tworząc film skupiali się na bieżącej historii, a nie myśleli o sequelach czy crossoverach z innymi bohaterami.

Pojawiła się także plotka, że Charlie Hunnam może zostać Flashem w kinowym filmie o tym superbohaterze. Zachodnie media powołują się w tym temacie na swoich informatorów. Rzekomo aktor ma dostać niebawem ofertę.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV