

Producenci i wydawca gry Far Cry 5 mogą być zadowoleni z sukcesu, jaki udało im się wypracować. Najnowsza część cyklu, która zadebiutowała pod koniec marca może poszczycić się tytułem najszybciej sprzedającej się odsłony serii. To nie wszystko. Gra okazała się także 2. najlepszym pod względem sprzedaży, tytułem Ubisoftu.
Zobacz także:
Gra w 1. tygodniu od premiery sprzedała się dwukrotnie lepiej od Far Cry 4, a sama produkcja pod tym względem ustępuje jedynie Tom Clancy's The Division, które ma najlepsze otwarcie w historii Ubisoftu.
Co ciekawe rywalizacja z kultystami w Montanie w okresie premiery na Steamie sprzedała się lepiej, niż odświeżona i mocno zmodyfikowana względem poprzednich odsłon cyklu gra Assassin’s Creed: Origins w analogicznym okresie.
Źródło: gematsu.com / fot. Ubisoft

