Przeczytaj w weekend

Fargo – Chris Rock z główną rolą w 4. sezonie serialu

Znany komik i aktor będzie gwiazdą nowego sezonu popularnej produkcji stacji FX opartej na oscarowym filmie braci Coen.

Znany komik i aktor będzie gwiazdą nowego sezonu popularnej produkcji stacji FX opartej na oscarowym filmie braci Coen.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  chris rock 

FX ogłosiło, że Chris Rock zagra główną rolę w 4. serii Fargo. Co więcej, zaprezentowano pierwszy, oficjalny opis fabuły nowego sezonu. Oto on:

W 1950 roku, po zakończeniu dwóch wielkich, amerykańskich migracji - południowych Europejczyków z krajów takich jak Włochy, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, takich jak Nowy Jork i Chicago oraz Afroamerykanów, którzy odeszli z południa w ogromnej liczbie, by uciec Jimowi Crowowi i przenieść się do tych samych miast. Widzimy  zderzenie obcych środowisk, walczących o kawałek amerykańskiego snu. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszyły warunki niestabilnego pokoju. Jeden Włoch, jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują alternatywną sferę gospodarki - wyzysk, korupcję i narkotyki. To także historia Ameryki. Aby umocnić pokój, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami..

Rock wcieli się w głowę jednego z kryminalnych syndykatów, który zostaje zmuszony do oddania swojego syna wrogowi i traktowania jego potomka jak własne dziecko. Nie wiadomo, kiedy nowy sezon serialu zadebiutuje na antenie FX.

Źródło: ew.com/zdjęcie główne: YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV