Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Football Manager Touch 2018 zadebiutowało na Nintendo Switch

Kolejna sportowa gra trafiła na konsolę Nintendo. Tym razem jest to produkcja przeznaczona dla miłośników zarządzania klubami piłkarskimi.

W ubiegły piątek, bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, gra Football Manager Touch 2018 trafiła na konsolę Nintendo Switch. Wersja ta jest przystosowana do sprzętu Nintendo i zawiera m.in. odpowiednio przystosowany interfejs, a także sterowanie wykorzystujące zarówno ekran dotykowy, jak i kontrolery Joy-Con, dzięki czemu rozgrywka możliwa jest zarówno mobilnie, jak i po podłączeniu do telewizora.

-
-

Seria Football Manager to realistyczne symulatory zarządzania klubami piłkarskimi z 50 krajów świata. Gracze będą mieli możliwość przejęcia pełnej kontroli nad drużyną, mając wpływ na planowanie rozgrywek, transfery itd. W grze pojawi się również silnik meczów 3D.

Ta premiera jest kamieniem milowym dla serii Football Manager. To nasz pierwszy tytuł konsolowy od wielu lat, co więcej jest to także najbardziej złożona i innowacyjna wersja Football Manager Touch jaką stworzyliśmy, która wykorzystuje różne tryby sterowania i pozwala graczom wybrać najwygodniejszy dla nich sposób rozgrywki – mówi Miles Jacobson, Studio Director w firmie Sports Interactive. 

Football Manager Touch 2018 jest już dostępne na konsoli Nintendo Switch w cenie 140 zł.

Źródło: informacja prasowa / fot. SEGA

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.