George A. Romero przerzuca się na komiks

Ojciec filmów o zombie, który na dobre spopularyzował gatunek postanowił zmienić medium. Jego kolejna opowieść o żywych trupach nie pojawi się na ekranie, ale na kartach komiksu.

Ojciec filmów o zombie, który na dobre spopularyzował gatunek postanowił zmienić medium. Jego kolejna opowieść o żywych trupach nie pojawi się na ekranie, ale na kartach komiksu.

Marcin Kargul

Marcin Kargul

Projekt nosi nazwę "Empire of the Dead" i ma traktować o wrażliwych zombie, które zaczynają odczuwać wzajemną troskę o siebie. Historia powstaje w formie scenariusza i następnie zostanie przeniesiona na komiksowy format przez Alexa Maleeva, który pracował wcześniej nad "Daredevilem" i graficzną adaptacją "HALO". Seria powstaje pod skrzydła wydawnictwa Marvel i pierwszy z piętnastu zeszytów ukaże się w styczniu przyszłego roku.

Nie jest to pierwsze spotkanie Romero z komiksem, w 2004 roku stworzył dla DC Comics "Toe Tags Featuring Goerge Romero", które zresztą również traktowało o zombie.

Reżyser o "Empire of the Dead" wypowiada się następująco:

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV