Przeczytaj w weekend

Głupcy - nowy film Tomasza Wasilewskiego ma już międzynarodową dystrybucję

Nowy film reżysera Zjednoczonych stanów miłości znalazł międzynarodowego dystrybutora.

Nowy film reżysera Zjednoczonych stanów miłości znalazł międzynarodowego dystrybutora.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

New Europe Film Sales nabyło prawa do międzynarodowej dystrybucji nowego filmu laureata Srebrnego Niedźwiedzia, Tomasza Wasilewskiego pod tytułem Głupcy. Firma była wcześniej odpowiedzialna między innymi za dystrybucję poza granicami naszego kraju Ataku paniki Pawła Maślony.

Fabuła produkcji skupia się na 60-letniej kobiecie, która znajduje się w związku z 20 lat młodszym mężczyzną. W obsadzie znaleźli się Dorota Kolak, Łukasz Simlat, Marta Nieradkiewicz i Tomasz Tyndyk, czyli aktorzy, z którymi Wasilewski współpracuje od lat. Na razie nie jest znana data premiery filmu.

Źródło: variety.com/zdjęcie główne: AP Manama

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV