Przeczytaj w weekend

God of War: Mimir jak żywy. Ta praca fanów robi wrażenie

Bar-El Studio stworzyło ruchomą głowę Mimira, która wygląda na żywcem wyjętą z gry God of War.

Bar-El Studio stworzyło ruchomą głowę Mimira, która wygląda na żywcem wyjętą z gry God of War.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak

God of War zadebiutowało w 2018 roku, ale w dalszym ciągu rozbudza kreatywność fanów. Tym razem przyszła pora na coś naprawdę wyjątkowego. Twórcy z Bar-El Studio stworzyli bowiem animatroniczną głowę Mimira, jednego z bohaterów produkcji od deweloperów z Sony Santa Monica. Efekt końcowy robi naprawdę ogromne wrażenie.

Przygotowana przez Bar-El Studio głowa Mimira nie tylko wygląda bardzo realistycznie, ale też jest pełna detali, takich jak ruchome usta i charakterystyczne oczy ze złotym połyskiem. Jest tylko jeden szczegół: taki produkt raczej nie trafi nigdy do sprzedaży, chociaż już teraz pod filmem w serwisie YouTube znaleźć można sporo osób, które chętnie dodałyby go na swoje półki. 

God of War przeniosło Kratosa w realia znane z mitologii nordyckiej. Twórcy wprowadzili także szereg zmian w zakresie rozgrywki oraz przenieśli kamerę za plecy bohatera. Nowością był też towarzysz w postaci Atreusa, syna głównego bohatera. Wiele wskazuje na to, że ta świetnie oceniana produkcja z 2018 roku doczeka się kontynuacji, która trafi już najprawdopodobniej na konsolę PlayStation 5.

Źródło: youtube.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV