Przeczytaj w weekend

Grzesznica – data premiery 2. sezonu. Kiedy finał Unbreakable Kimmy Schmidt?

W sieci pojawiły się daty premier nowych odsłon seriali Grzesznica i Unbreakable Kimmy Schmidt. Poznajcie szczegóły.

W sieci pojawiły się daty premier nowych odsłon seriali Grzesznica i Unbreakable Kimmy Schmidt. Poznajcie szczegóły.

Serial The Sinner jakiś czas temu otrzymał zamówienie na 2. sezon, a dziś już wiadomo, kiedy dokładnie możemy spodziewać się jego premiery. Zgodnie z nowymi informacjami, produkcja zadebiutuje 1 sierpnia bieżącego roku, a zatem za równe dwa miesiące. W nowym sezonie ponownie skupimy się na detektywie Ambrose, który powraca do swojego rodzinnego miasta, aby rozwikłać zagadkę morderstwa rodziców dokonanego przez ich 11-letniego syna.

W roli głównej powróci Bill Pullman, a showrunnerem ponownie jest Derek Simonds.

Potwierdzono również, że finałowe odcinki 4. sezonu serialu Unbreakable Kimmy Schmidt zadebiutują dopiero w 2019 roku. Do wielkiego finału pozostało 6 epizodów, które zostaną udostępnione na platformie Netflix 25 stycznia przyszłego roku.

Przypomnijmy, że pierwsza połowa ostatniego sezonu jest już dostępna na platformie Netflix.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV