HBO trolluje Showmaxa

Platforma Showmaxa kończy w Polsce działalność wraz z 31 stycznia 2019 roku. HBO chce przyciągnąć użytkowników wymyślną formą trollowania.

Platforma Showmaxa kończy w Polsce działalność wraz z 31 stycznia 2019 roku. HBO chce przyciągnąć użytkowników wymyślną formą trollowania.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Tagi:  HBO GO 

HBO przygotowało nową kampanię promocyjną nawiązującą do zakończenia działalności konkurencyjnej platformy Showmax. Postawiono na godną podziwu formę trollingu, która wizualnym skojarzenie ma zachęcić subskrybentów Showmaxa do przejścia do HBO GO. Jak to działa?

Jak wejdziecie pod link związany z kampanią, otworzy się Wam strona, która jest wymyślnym nawiązaniem do tego, co widzieliśmy na Showmaxie po wejściu przed zalogowaniem.

Bijemy brawo pomysłowości, bo taka inwencja zdecydowanie zasługuje na pochwałę.

HBO GO - Showmax
fot. HBO GO

Źródło: zdjęcie główne: zrzut ekranu

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV