Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

James Gunn na pewno zrobi Legion samobójców 2. Czy to reboot?

Peter Safran, producent filmu Shazam!, podczas wywiadu został zapytany o kwestię Jamesa Gunna i Legion samobójców 2.

James Gunn stanie za kamerą filmu The Suicide Squad. Peter Safran, producent z ramienia DC Films potwierdził wczorajsze doniesienia medialne pojawiające się w związku z przywróceniem go do roli reżysera Strażników Galaktyki 3. Wówczas mówiono, że filmem Marvela zajmie się po zakończeniu prac nad Legionem samobójców 2.

Safran zdradza jednak, że nie jest to kontynuacja, ale pełny reboot. Ma nadzieję, że widzowie będą podekscytowani nową wizją na Legion samobójców. Według niego zostaną spełnione wysokie oczekiwania po scenariuszu Jamesa Gunna. Wyjaśnił też kwestię umów związanych z pracą Gunna przy filmach DC i Marvela.

– Wszystko zostało przeprowadzone elegancko. Wszyscy po obu stronach wiedzą, że Legion samobójców jest priorytetem i on skończy ten film. Wszyscy też wiedzą, że jego następnym filmem będą kolejni Strażnicy Galaktyki.

Nie mogło też zabraknąć pytania o rywalizację DC z Marvelem. Producent uważa, że niczego takiego nie ma i nazywa to absurdem. Jego zdaniem twórczość Jamesa Gunna połączyć fanów komiksów i superbohaterów.

breaking
-
-

– Na rynku jest miejsce dla każdego i zdecydowanie tego, co nas łączy, jest więcej niż tego, co nas dzieli. Mam nadzieję,  że wszyscy zobaczą, jak to można jednocześnie być fanem Marvela i DC. I świat nie wywróci się przez to do góry nogami.

Prace nad Legionem samobójców mają ruszyć jeszcze w tym roku. Na razie producent nazywa ten projekt The Suicide Squad, ale oficjalnego tytułu nie poznaliśmy.

Premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia 2021 roku. To może oznaczać, że prace nad Strażnikami Galaktyki 3 rozpoczną się dopiero po premierze, gdy Gunn nie tylko skończy montaż, ale i promocję widowiska.

Źródło: JoBlo / zdjęcie główne: Gage Skidmore/CC BY-SA 3.0/Warner Bros.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.