James Gunn na pewno zrobi Legion samobójców 2. Czy to reboot?

Peter Safran, producent filmu Shazam!, podczas wywiadu został zapytany o kwestię Jamesa Gunna i Legion samobójców 2.

Peter Safran, producent filmu Shazam!, podczas wywiadu został zapytany o kwestię Jamesa Gunna i Legion samobójców 2.

James Gunn stanie za kamerą filmu Suicide Squad 2. Peter Safran, producent z ramienia DC Films potwierdził wczorajsze doniesienia medialne pojawiające się w związku z przywróceniem go do roli reżysera Strażników Galaktyki 3. Wówczas mówiono, że filmem Marvela zajmie się po zakończeniu prac nad Legionem samobójców 2.

Safran zdradza jednak, że nie jest to kontynuacja, ale pełny reboot. Ma nadzieję, że widzowie będą podekscytowani nową wizją na Legion samobójców. Według niego zostaną spełnione wysokie oczekiwania po scenariuszu Jamesa Gunna. Wyjaśnił też kwestię umów związanych z pracą Gunna przy filmach DC i Marvela.

- Wszystko zostało przeprowadzone elegancko. Wszyscy po obu stronach wiedzą, że Legion samobójców jest priorytetem i on skończy ten film. Wszyscy też wiedzą, że jego następnym filmem będą kolejni Strażnicy Galaktyki.

Nie mogło też zabraknąć pytania o rywalizację DC z Marvelem. Producent uważa, że niczego takiego nie ma i nazywa to absurdem. Jego zdaniem twórczość Jamesa Gunna połączyć fanów komiksów i superbohaterów.

- Na rynku jest miejsce dla każdego i zdecydowanie tego, co nas łączy, jest więcej niż tego, co nas dzieli. Mam nadzieję,  że wszyscy zobaczą, jak to można jednocześnie być fanem Marvela i DC. I świat nie wywróci się przez to do góry nogami.

Prace nad Legionem samobójców mają ruszyć jeszcze w tym roku. Na razie producent nazywa ten projekt The Suicide Squad, ale oficjalnego tytułu nie poznaliśmy.

Premiera zaplanowana jest na 6 kwietnia 2021 roku. To może oznaczać, że prace nad Strażnikami Galaktyki 3 rozpoczną się dopiero po premierze, gdy Gunn nie tylko skończy montaż, ale i promocję widowiska.

Źródło: JoBlo / zdjęcie główne: Gage Skidmore/CC BY-SA 3.0/Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV