Przeczytaj w weekend

Kapitan Jack Sparrow powraca! Pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu „Piraci z Karaibów 5”!

Jerry Bruckheimer opublikował pierwsze zdjęcie z oczekiwanej superprodukcji "Piraci z Karaibów 5". Johnny Depp powraca w tytułowej roli.

Jerry Bruckheimer opublikował pierwsze zdjęcie z oczekiwanej superprodukcji "Piraci z Karaibów 5". Johnny Depp powraca w tytułowej roli.

"Piraci z Karaibów 5" mają oficjalny angielski tytuł "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales". Jeszcze nie wiadomo, jaki będzie polski tytuł. Dziś wznowiono zdjęcia w Australii po przerwie spowodowanej kontuzją Johnny'ego Deppa. Z tej okazji też Jerry Bruckheimer opublikował zdjęcie słynnego pirata.

Szczęście kapitana Jacka Sparrowa kończy się, kiedy duchy piratów dowodzonych przez jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), uciekają z Piekielnego Trójkąta z zamiarem zabicia każdego pirata na morzu. Jedyną nadzieją bohatera jest odnalezienie legendarnego Trójzębu Posejdona, potężnego artefaktu, którego właściciel ma kompletną kontrolę na morzem.

Źródło: materiały prasowe
Źródło: materiały prasowe

 

W obsadzie znajdują się Johnny Depp, Javier Bardem, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites. Golshifteh Farahani, Geoffrey Rush (jako Barbossa) oraz Kevin R. McNally i Stephen Graham odpowiednio jako Joshamee Gibbs i Scrum. Wygląda na to, że plotki o Orlando Bloomie się nie sprawdziły.

Czytaj także: Wszystkie informacje o filmie "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy"

"Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales"  zadebiutuje 7 lipca 2017 roku.

Źródło: twitter.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV