Repertuar kin Nowość Program TV

Kapitan Marvel – Jude Law jednak jako Yon-Rogg? Producent komentuje

Trwa nowela pt. w kogo w filmie Kapitan Marvel wcieli się Jude Law. Wciąż nie mamy potwierdzenia, ale producent filmu zdradził ciekawą rzecz.

Do premiery filmu Kapitan Marvel pozostało już naprawdę niewiele czasu, a wciąż nie wiemy dokładnie, kogo w produkcji odegra Jude Law. Przypomnijmy, że według pierwszych założeń miał on wcielić się na ekranie w rolę mentora tytułowej bohaterki, Mar-Vella. Aktor w trakcie licznych wywiadów unikał jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytania w tej kwestii, co zrodziło mnóstwo spekulacji. Później pojawiły się zabawki, które wskazywały, że odegra on zupełnie inną postać, którą miałby być oficer rasy Kree, Yon-Rogg.

Później na stronie Disneya pojawiło się zdjęcie z bohaterem granym przez Lawa, które podpisano właśnie Yon-Rogg, ale zostało szybko usunięte. Nie wiemy oczywiście na ile w tej wpadce było przypadku, a ile celowości. Teraz dostaliśmy też komentarz producenta Kapitan Marvel, Jonathana Schwartza. Potwierdził on pojawienie się w produkcji Yon-Rogga, ale uczynił to w taki sposób, że tak naprawdę nie możemy mieć pewności, że to właśnie Jude Law wcieli się w tę postać. Oto co odpowiedział na pytanie o pojawienie się w filmie tej postaci:

Yon-Rogg pojawia się, tak. Jest ważną częścią tej mitologii.

Możliwe, że Yon-Rogg posłużyło tutaj producentowi jako określenie tej postaci, bez zdradzania jej prawdziwego imienia. Istnieje także szansa, że zupełnie inny aktor wystąpi w tej roli i pojawi się w filmie.

-
-

Premiera filmu w marcu.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Marvel
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.