Kapitan Marvel – Jude Law jednak jako Yon-Rogg? Producent komentuje

Trwa nowela pt. w kogo w filmie Kapitan Marvel wcieli się Jude Law. Wciąż nie mamy potwierdzenia, ale producent filmu zdradził ciekawą rzecz.

Trwa nowela pt. w kogo w filmie Kapitan Marvel wcieli się Jude Law. Wciąż nie mamy potwierdzenia, ale producent filmu zdradził ciekawą rzecz.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Do premiery filmu Captain Marvel pozostało już naprawdę niewiele czasu, a wciąż nie wiemy dokładnie, kogo w produkcji odegra Jude Law. Przypomnijmy, że według pierwszych założeń miał on wcielić się na ekranie w rolę mentora tytułowej bohaterki, Mar-Vella. Aktor w trakcie licznych wywiadów unikał jednak jednoznacznej odpowiedzi na pytania w tej kwestii, co zrodziło mnóstwo spekulacji. Później pojawiły się zabawki, które wskazywały, że odegra on zupełnie inną postać, którą miałby być oficer rasy Kree, Yon-Rogg.

Później na stronie Disneya pojawiło się zdjęcie z bohaterem granym przez Lawa, które podpisano właśnie Yon-Rogg, ale zostało szybko usunięte. Nie wiemy oczywiście na ile w tej wpadce było przypadku, a ile celowości. Teraz dostaliśmy też komentarz producenta Captain Marvel, Jonathana Schwartza. Potwierdził on pojawienie się w produkcji Yon-Rogga, ale uczynił to w taki sposób, że tak naprawdę nie możemy mieć pewności, że to właśnie Jude Law wcieli się w tę postać. Oto co odpowiedział na pytanie o pojawienie się w filmie tej postaci:

Yon-Rogg pojawia się, tak. Jest ważną częścią tej mitologii.

Możliwe, że Yon-Rogg posłużyło tutaj producentowi jako określenie tej postaci, bez zdradzania jej prawdziwego imienia. Istnieje także szansa, że zupełnie inny aktor wystąpi w tej roli i pojawi się w filmie.

Premiera filmu w marcu.

Źródło: heroichollywood.com/ zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV