Kapitan Marvel – nowe plakaty filmu MCU. Oto bohaterowie

Kapitan Marvel jest na etapie promocji, a do sieci trafiły już nowe plakaty z bohaterami filmu MCU. Zobaczcie koniecznie.

Kapitan Marvel jest na etapie promocji, a do sieci trafiły już nowe plakaty z bohaterami filmu MCU. Zobaczcie koniecznie.

Michalina Reda

Michalina Reda

Kapitan Marvel to nowy film MCU, który skupi się na Carol Danvers, tytułowej superbohaterce. W roli głównej wystąpi Brie Larson, dla której będzie to debiut u Marvela. Jak wiemy, postać odegra ważną rolę w późniejszym Avengers: Koniec gry, w związku z czym jej solowy film jest przygotowaniem na to, co dopiero przed nami.

Obecnie film jest na etapie promocji, a do sieci trafiają kolejne materiały zwiastujące produkcje. Dziś są to nowe plakaty z głównymi bohaterami - zobaczcie grafiki w poniższej galerii.

Kapitan Marvel - premiera 8 marca tego roku.

Źródło: joblo.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV