Repertuar kin Nowość Program TV

Kathy Bates i Elisabeth Moss w obsadach dwóch nowych filmów biograficznych

Wysoko cenione aktorki odnalazły swoje nowe projekty filmowe. Kathy Bates wystąpi w filmie The Laureate, a Elisabeth Moss w A Letter from Rosemary Kennedy.

The Laureate to nowy film biograficzny, który skupia się na życiu Roberta Gravesa, angielskiego poety i badacza. Fabuła skupi się na jego małżeństwie z Nancy Nicholson oraz romansie z amerykańską poetką, Laurą Riding. W roli Gravesa wystąpi Tom Hughes (Czas na miłość), Laurę Riding zagra Dianna Agron (Glee), a Nancy Nicholson – Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki).

Zgodnie z nowymi informacjami, do projektu dołącza również Kathy Bates, która wcieli się w rolę wścibskiej matki poety, Amy. Scenariusz produkcji napisał William Nunez, który obejmuje również stanowisko reżysera. Film nie ma jeszcze daty premiery.

-
-

Swój nowy projekt filmowy odnalazła również Elisabeth Moss (zdjęcie główne), znana z głównej roli w serialu Opowieść podręcznej. Aktorka zagra główną rolę w filmie A Letter from Rosemary Kennedy, który skupi się na tragicznej historii zrozpaczonej siostry prezydenta J.F. Kennedy’ego. Przez całe swoje życie kobieta miała poważne trudności z nauką i była trzymana w ukryciu jako hańba rodziny, aby przypadkiem nie zaszkodzić politycznej karierze swojego ojca, Josepha Kennedy’ego.

Reżyseruje Ritesh Batra (Our Souls at Night). Data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.