The Magic Order – komiks Marka Millara i Netflixa doczeka się adaptacji

Jak podaje portal Deadline, Netflix zdecydował się na zamówienie adaptacji komiksu powstałego dla platformy we współpracy z Markiem Millarem - The Magic Order.

Jak podaje portal Deadline, Netflix zdecydował się na zamówienie adaptacji komiksu powstałego dla platformy we współpracy z Markiem Millarem - The Magic Order.

Po przejęciu wydawnictwa Mark Millar przez firmę Netflix, ogłoszono powstanie zupełnie nowych komiksów oryginalnych, które będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy. Pierwszym owocem współpracy autora i streamingowego giganta będzie The Magic Order - historia pięciu rodzin magików, którzy od pokoleń chronią Ziemię przed wielkimi zagrożeniami. Wszystko zmieni się, gdy zacznie na nich polować tajemniczy wróg.

Teraz portal Deadline podaje, że powstanie adaptacja komiksu na platformie Netflix. Za sterami serialu staną James Wan (Obecność) oraz Lindsey Beer (Sierra Burgess jest przegrywem), która będzie showrunnerką serialu. Reżyser Aquamana stanie za kamerą pilotażowego odcinka. Seria komiksowa liczy sześć zeszytów. Na razie nie wiemy, kiedy ruszą prace nad adaptacją komiksu Millara i Netflixa.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: nEtflix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV