Komiks Hrabstwo Harrow w październiku. Zobacz okładkę

W przyszłym miesiącu ukaże się pierwszy album z utrzymanej w konwencji grozy serii Hrabstwo Harrow. Obejrzyj okładkę Niezliczonych duchów.

W przyszłym miesiącu ukaże się pierwszy album z utrzymanej w konwencji grozy serii Hrabstwo Harrow. Obejrzyj okładkę Niezliczonych duchów.

Wydawnictwo Mucha Comics zapowiedziało na 5 października wydanie albumu Hrabstwo Harrow. Niezliczone duchy, który zawiera cztery pierwsze zeszyty z tej serii utrzymanej w klimatach grozy. Autorem scenariusza jest Cullen Bunn, a za szatę graficzną odpowiada Tyler Crook.

Komiks opowiada historię Emmy, która zawsze wiedziała, że w lasach otaczających jej dom kryją się duchy i potwory. W przeddzień swoich osiemnastych urodzin dowiaduje się, że jest z nimi (oraz samą krainą) połączona w sposób, którego sobie nie wyobrażała.

Oto okładka Hrabstwa Harrow. Niezliczonych duchów:

Hrabstwo Harrow. Niezliczone duchy - okładka
Źródło: Mucha Comics

 

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV