Korona królów – premiera nowego serialu TVP przesunięta na przyszły rok

Przesunięto datę premiery nowego serialu historycznego polskiej produkcji. Korona królów zadebiutuje na antenie dopiero w przyszłym roku.

Przesunięto datę premiery nowego serialu historycznego polskiej produkcji. Korona królów zadebiutuje na antenie dopiero w przyszłym roku.

Michalina Reda

Michalina Reda

Korona królów to polski serial historyczny, który skupi się na rządach Kazimierza Wielkiego i losach XIV-wiecznej Polski. Produkcja jest zapowiadana jako odpowiednik Wspaniałe stulecie, a zatem utrzymana w formacie telenoweli o 25-minutowych odcinkach.

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal wirtualnemedia.pl, premiera serialu nie odbędzie się 21 listopada, tak jak to było planowane. Korona królów zadebiutuje na antenie dopiero w 2018 roku, prawdopodobnie w styczniu. Nie ma informacji o zmianach w godzinie emisji, którą ustalono na 18:55. Przypomnijmy, że odcinki mają być emitowane od poniedziałku do czwartku na antenie TVP 1.

W obsadzie są Mateusz Król, Wiesław Wójcik, Halina Łabonarska, Marta Bryła, Paulina Lasota, Piotr Gawron-Jedlikowski, Marcin Rogacewicz, Wojciech Żołądkiewicz, Ireneusz Pastuszak, Andrzej Popiel, Anna Grycewicz, Katarzyna Czapla, Tomasz Sapryk, Jan Wieczorkowski, Robert Gonera, Andrzej Deskur, Sławomir Orzechowski, Krzysztof Wrona, Mariusz Ostrowski oraz Agata Bykowska.

Źródło: wirtualnemedia.pl / zdjęcie główne: TVP

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV