Lake Success - Jake Gyllenhaal gwiazdą nowego serialu HBO

Gwiazda Tajemnic Brokeback Mountain i Wolnego Strzelca zagra główną rolę w serialu HBO opartym na popularnej powieści.

Gwiazda Tajemnic Brokeback Mountain i Wolnego Strzelca zagra główną rolę w serialu HBO opartym na popularnej powieści.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Jake Gyllenhaal w końcu doczeka się swojego telewizyjnego debiutu. Aktor zagra główną rolę w serialu Lake Success, który przygotowuje HBO. Projekt jest oparty na powieści autorstwa Gary'ego Shteyngarta. Autor książki będzie showrunnerem serialu.

Literacki oryginał opowiada o narcystycznym, nieracjonalnym i odklejonym od rzeczywistości właścicielu funduszu hedgingowego, który porzuca swoją rodzinę oraz pracę i wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją dziewczynę z college'u. Ma to być jego ostatnia szansa na romantyczne odkupienie. W tym czasie żona bohatera stara się wychować autystycznego syna i sama przeżywa swój tragikomiczny romans.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV