Las: wkrótce premiera młodzieżowej powieści grozy Sharon Gosling

W przyszłym tygodniu ukaże się Las - budząca dreszczyk grozy powieść młodzieżowa, której akcja toczy się w Skandynawii. Przeczytajcie o szczegółach.

W przyszłym tygodniu ukaże się Las - budząca dreszczyk grozy powieść młodzieżowa, której akcja toczy się w Skandynawii. Przeczytajcie o szczegółach.

Z punktu widzenia nastolatka przeprowadzka z dużego miasta na północ Szwecji, w dodatku do posiadłości położonej w środku lasu, to prawdziwa zsyłka i kara. Sytuacja staje się gorsza, gdy okazuje się, że w otaczającej kniei żyją niebezpieczne istoty.

Autorką Fir jest Sharon Gosling, a powieść ukaże się nakładem Zielonej Sowy. Premiera Lasu zaplanowana została na 13 lutego. Oto okładka oraz opis książki:

Las - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Przeprowadzka ze Sztokholmu na plantację choinek na północy Szwecji jest beznadziejna sama w sobie, ale kiedy śnieg zaczyna padać wcześniej niż zwykle i odcina dostęp do reszty świata, robi się jeszcze gorzej.
W starym lesie czają się postacie, które zbliżają się do odciętego od cywilizacji domku. Jedynym co oddziela mieszkającą w nim rodzinę Stombergów od złowrogich istot są ściany. W obliczu niebezpieczeństwa, które w każdej chwili może uderzyć coraz trudniej jest odróżnić rzeczywistość od iluzji. Przed Stombergami naprawdę stoi trudne zadanie – pozostać przy zdrowych zmysłach i przetrwać tę pełną mroku zimę.

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV