Leaving Neverland – gdzie po polsku obejrzeć kontrowersyjny dokument?

Leaving Neverland to kontrowersyjny miniserial o Michaelu Jacksonie. Wiemy, gdzie można obejrzeć produkcję po polsku.

Leaving Neverland to kontrowersyjny miniserial o Michaelu Jacksonie. Wiemy, gdzie można obejrzeć produkcję po polsku.

Leaving Neverland to nowy kontrowersyjny miniserial dokumentalny, który niedawno miał swoją premierę. Gdzie obejrzeć w Polsce? Produkcja jest już dostępna na HBO GO - Leaving Neverland można oglądać na platformie od minionego piątku, 8 marca.

Leaving Neverland - recenzja miniserialu

Przypomnijmy, że w miniserialu Leaving Neverland gwiazdę popu przedstawia się jako pedofila. Produkcja porusza temat relacji Michaela Jacksona z nieletnimi i koncentruje się na wypowiedziach Wade’a Robsona i Jamesa Safechucka, którzy utrzymują, że za młodu padli ofiarą molestowania w bajkowej posiadłości nieżyjącego już artysty. Rodzina Jacksona wyraziła swoje oburzenie nowym obrazem i nazywa go nieprawdziwym. Zobaczcie zwiastun:

Źródło: HBO / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV