Przeczytaj w weekend

Lisa Edelstein w obsadzie 2. sezonu serialu The Good Doctor

Lisa Edelstein dołącza do kolejnego serialu medycznego. Aktorka zagra w 2. sezonie The Good Doctor, w dodatku w ważnej roli.

Lisa Edelstein dołącza do kolejnego serialu medycznego. Aktorka zagra w 2. sezonie The Good Doctor, w dodatku w ważnej roli.

Michalina Reda

Michalina Reda

Znana z serialu House M.D. Lisa Edelstein znalazła swój kolejny projekt serialowy. Aktorka dołącza do obsady 2. sezonu serialu The Good Doctor i już teraz wiadomo, że jej postać pojawi się w kilku odcinkach, począwszy od premierowego. Edelstein wcieli się w doktor Blaize, onkolog, która powraca do szpitala po krótkim zawieszeniu. Blaize podejmuje pracę na specjalną prośbę Glassmana, by pomóc mu w leczeniu nowotworu.

Przypomnijmy, że jednym z twórców seriali The Good Doctor jest David Shore, który pracował nad produkcją Doktor House. Jest to zatem kolejny projekt, nad którym będzie współpracował z Edelstein.

Premiera 2. sezonu odbędzie się jesienią.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV