Przeczytaj w weekend

Lód płonie - dokument Leonardo DiCaprio już na HBO GO. Zobacz zdjęcia

Lód płonie to film dokumentalny współprodukowany przez Leonardo DiCaprio i HBO. Produkcję można już oglądać na platformie HBO GO.

Lód płonie to film dokumentalny współprodukowany przez Leonardo DiCaprio i HBO. Produkcję można już oglądać na platformie HBO GO.

Lód płonie to nadchodzący film dokumentalny mówiący o zmianach klimatycznych. Producentem jest Leonardo DiCaprio, który w filmie obejmuje także rolę narratora i opowie nam co możemy zrobić, aby uratować naszą planetę. Produkcja poruszy temat globalnego ocieplenia i tego, jak możemy temu zaradzić - zdaniem twórców, ludzie wciąż mają szansę by zatrzymać lub przynajmniej spowolnić proces, który zagraża życiu nas wszystkich.

Zdjęcia do filmu powstały w różnych zakątkach świata - w Norwegii i na Alasce, Islandii i Kolorado, Szwajcarii, na Kostaryce i w Connecticut. W produkcji usłyszymy stanowisko osób, które na co dzień czynnie zajmują się walką ze zmianami klimatycznymi oraz poznamy punkt widzenia naukowców.

Zgodnie z nowymi informacjami, film jest już dostępny na platformie HBO GO. Premiera na antenie HBO odbędzie się natomiast 4 lipca o godzinie 21.55. Przypomnijcie sobie zwiastun oraz zobaczcie zdjęcia z produkcji w poniższej galerii:

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV