Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Mamy porównywarkę VOD!

Właśnie uruchomiliśmy porównywarkę VOD, która ma Wam pomóc w szybszym znajdowaniu odpowiedniej treści video w gąszczu serwisów streamingowych.

Gdy kilka miesięcy temu uruchamialiśmy w naEKRANIE.pl repertuar kin z możliwością bezpośredniego zakupu biletu na dany seans, zapowiadaliśmy, że to nie koniec niespodzianek.

Co miesiąc na różnego rodzaju platformy streamingowe trafiają setki nowych treści: seriale, filmy, dokumenty, stand-upy czy koncerty. Wiele z nich ginie w natłoku nowości. Przepada niezauważonych. Niekiedy trudno znaleźć dany tytuł, nie wiedząc, który serwis w danym momencie zakupił prawa do jego pokazywania. Sami nieraz mamy ten problem. Nawet jak już wiemy, co chcemy zobaczyć, to nie wiemy, gdzie aktualnie da się to obejrzeć.

Właśnie dlatego z wielką dumą prezentujemy i oddajemy w Wasze ręce naszą porównywarkę serwisów VOD. Dzięki niej będziecie mogli w szybki i łatwy sposób zobaczyć i porównać oferty największych dostawców treści video w Polsce. W naszej bazie znajdziecie zasoby zarówno serwisów stramingowych, tzw. abonamentowych, czy też tych, które pozwalają na zakupy pojedynczych tytułów. W naszej porównywarce znajdziecie katalogi takich marek jak: Netflix, HBO GO, Showmax, Player.pl, Amazon Prime Video,  Chili, czy Ipla. Tak, wiemy, że to nie wszystkie dostępne serwisy na naszym rynku. Ale spokojnie,  ta lista z czasem będzie się powiększać o kolejne biblioteki.

Dzięki tej porównywarce w łatwy i przejrzysty sposób zapoznacie się zarówno z nowościami, jak i tymi tytułami, które niedługo znikną z owych platform. Będziemy dla Was także na bieżąco tworzyć rekomendacje, by nic ciekawego Wam nie umknęło. Mało tego, nasza porównywarka daje Wam możliwość zapoznania się z biblioteką wyżej wymienionych platform bez wykupywania abonamentu i bez logowania się do ww. serwisów.

Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja naszego serwisu przypadnie Wam do gustu i sprawi, że wybór odpowiednich pozycji w serwisach VOD stanie się łatwiejszy.

Niebawem ukończymy nową wersję naEKRANIE (usprawniamy wszystko to, czego na co dzień nie widać, ale przez co strona nie działa tak szybko, jak byśmy chcieli), ale też przygotowujemy dla Was jeszcze jedną dużą nowość w tym roku, zatem bądźmy w kontakcie.

P.S. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie i uwagi dotyczące rozwoju porównywarki VOD, więc piszcie śmiało. Z góry dziękujemy.

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Miłość, śmierć i roboty – najlepsze…

Na platformie Netflix pojawił się rewelacyjny serial Miłość, śmierć i roboty. To dobry moment na…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – co się…

Benedict Wong pojawił się na chwilę w filmie Avengers: Wojna bez granic. Podczas AMA na…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Norbert Zaskórski
-

Znane obrazy w popkulturowej wersji [GALERIA]

Pewna artystka postanowiła przekształcić klasyczne dzieła malarskie w ich popkulturowe wersje.

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Michalina Reda
-

Czarne lustro – gwiazdy Avengers i…

Czarne lustro to serial Netflixa, który powróci z 5. sezonem. Zgodnie z nowymi informacjami, w…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.