Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Mamy porównywarkę VOD!

Właśnie uruchomiliśmy porównywarkę VOD, która ma Wam pomóc w szybszym znajdowaniu odpowiedniej treści video w gąszczu serwisów streamingowych.

Gdy kilka miesięcy temu uruchamialiśmy w naEKRANIE.pl repertuar kin z możliwością bezpośredniego zakupu biletu na dany seans, zapowiadaliśmy, że to nie koniec niespodzianek.

Co miesiąc na różnego rodzaju platformy streamingowe trafiają setki nowych treści: seriale, filmy, dokumenty, stand-upy czy koncerty. Wiele z nich ginie w natłoku nowości. Przepada niezauważonych. Niekiedy trudno znaleźć dany tytuł, nie wiedząc, który serwis w danym momencie zakupił prawa do jego pokazywania. Sami nieraz mamy ten problem. Nawet jak już wiemy, co chcemy zobaczyć, to nie wiemy, gdzie aktualnie da się to obejrzeć.

Właśnie dlatego z wielką dumą prezentujemy i oddajemy w Wasze ręce naszą porównywarkę serwisów VOD. Dzięki niej będziecie mogli w szybki i łatwy sposób zobaczyć i porównać oferty największych dostawców treści video w Polsce. W naszej bazie znajdziecie zasoby zarówno serwisów stramingowych, tzw. abonamentowych, czy też tych, które pozwalają na zakupy pojedynczych tytułów. W naszej porównywarce znajdziecie katalogi takich marek jak: Netflix, HBO GO, Showmax, Player.pl, Amazon Prime Video,  Chili, czy Ipla. Tak, wiemy, że to nie wszystkie dostępne serwisy na naszym rynku. Ale spokojnie,  ta lista z czasem będzie się powiększać o kolejne biblioteki.

Dzięki tej porównywarce w łatwy i przejrzysty sposób zapoznacie się zarówno z nowościami, jak i tymi tytułami, które niedługo znikną z owych platform. Będziemy dla Was także na bieżąco tworzyć rekomendacje, by nic ciekawego Wam nie umknęło. Mało tego, nasza porównywarka daje Wam możliwość zapoznania się z biblioteką wyżej wymienionych platform bez wykupywania abonamentu i bez logowania się do ww. serwisów.

Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja naszego serwisu przypadnie Wam do gustu i sprawi, że wybór odpowiednich pozycji w serwisach VOD stanie się łatwiejszy.

Niebawem ukończymy nową wersję naEKRANIE (usprawniamy wszystko to, czego na co dzień nie widać, ale przez co strona nie działa tak szybko, jak byśmy chcieli), ale też przygotowujemy dla Was jeszcze jedną dużą nowość w tym roku, zatem bądźmy w kontakcie.

P.S. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze sugestie i uwagi dotyczące rozwoju porównywarki VOD, więc piszcie śmiało. Z góry dziękujemy.

Źródło: zdjęcie główne: naEKRANIE.pl
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Aquaman ją kocha, jej uroda dzieli.…

Chcemy Wam przedstawić galerię zdjęć gwiazdy filmu Aquaman, Amber Heard.

Michalina Reda
-

Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun…

Spider-Man: Daleko od domu to wchodząca w skład MCU kontynuacja ostatniego filmu o Pajączku. Zadebiutował…

Piotr Piskozub
-

Sztuka wojny: Marvel vs. DC. Oto…

W sieci pojawiła się galeria fanartów przedstawiających rozmaite pojedynki Marvel vs. DC.

Piotr Piskozub
-

Marvel czy DC? Poznaj najlepiej sprzedające…

Wiemy już, które komiksy w 2018 roku sprzedawały się w USA najlepiej - Marvel i…

Piotr Piskozub
-

MCU – cenzura Avengers w telewizji.…

Internauci donoszą, że wchodzący w skład MCU film Avengers został ocenzurowany przez telewizje kablowe. Mamy…

Piotr Piskozub
-

Gra o tron – Bran jednak…

W sieci pojawiła się teoria, według której Bran Stark jednak pojawił się w teaserze 8.…

Co o tym sądzisz?