Repertuar kin Nowość Program TV

Marvel czy DC – które komiksy w USA sprzedają się lepiej? Zobacz zestawienie

Firma Diamond opublikowała już listę najlepiej sprzedających się komiksów w USA w październiku - w zestawieniu znajdziemy zeszyty tworzone przez Marvel i DC.

Firma Diamond Comic Distributors to największy dystrybutor komiksów w USA. Co miesiąc prezentuje ona listę najlepiej sprzedających się tomów i zeszytów na amerykańskim rynku, dzieląc je na kilka kategorii. W najważniejszej z nich, Top 100 komiksów, na czele w październiku znalazł się Batman #56 (DC), natomiast na podium uplasowały się jeszcze wydany ponownie z okazji 15. rocznicy debiutu Walking Dead #1 (Image Comics) i pierwszy zeszyt nowej serii Spider-Geddon (Marvel). W pierwszej dziesiątce listy znalazło się 5 pozycji Domu Pomysłów i 4 od DC. Oto najlepsza 20-tka zestawienia:

Tak z kolei prezentuje się pierwsza 10-tka wydawców jeśli chodzi o ich procentowy udział w rynku i w liczbie sprzedanych komiksów – walka między DC a Marvelem jest zacięta:

spoilery
-
spoilery
-

W tym miejscu znajdziecie również pozostałe listy – w tym najlepiej sprzedających się wydań zbiorczych i komiksów, które miały swoją premierę wcześniej.

Źródło: diamondcomics.com / zdjęcie główne: Marvel/DC

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.