Marvel czy DC – które komiksy w USA sprzedają się lepiej? Zobacz zestawienie

Firma Diamond opublikowała już listę najlepiej sprzedających się komiksów w USA w październiku - w zestawieniu znajdziemy zeszyty tworzone przez Marvel i DC.

Firma Diamond opublikowała już listę najlepiej sprzedających się komiksów w USA w październiku - w zestawieniu znajdziemy zeszyty tworzone przez Marvel i DC.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Firma Diamond Comic Distributors to największy dystrybutor komiksów w USA. Co miesiąc prezentuje ona listę najlepiej sprzedających się tomów i zeszytów na amerykańskim rynku, dzieląc je na kilka kategorii. W najważniejszej z nich, Top 100 komiksów, na czele w październiku znalazł się Batman #56 (DC), natomiast na podium uplasowały się jeszcze wydany ponownie z okazji 15. rocznicy debiutu Walking Dead #1 (Image Comics) i pierwszy zeszyt nowej serii Spider-Geddon (Marvel). W pierwszej dziesiątce listy znalazło się 5 pozycji Domu Pomysłów i 4 od DC. Oto najlepsza 20-tka zestawienia:

Tak z kolei prezentuje się pierwsza 10-tka wydawców jeśli chodzi o ich procentowy udział w rynku i w liczbie sprzedanych komiksów - walka między DC a Marvelem jest zacięta:

W tym miejscu znajdziecie również pozostałe listy - w tym najlepiej sprzedających się wydań zbiorczych i komiksów, które miały swoją premierę wcześniej.

Źródło: diamondcomics.com / zdjęcie główne: Marvel/DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV