Przeczytaj w weekend

Miranda Otto z kluczową rolą w 24: Legacy

Miranda Otto, którą niedawno mogliśmy oglądać w rewelacyjnej roli w serialu Homeland, dołącza do obsady nowej produkcji Howarda Gordona pt. 24: Legacy i zagra główną rolę kobiecą.

Miranda Otto, którą niedawno mogliśmy oglądać w rewelacyjnej roli w serialu Homeland, dołącza do obsady nowej produkcji Howarda Gordona pt. 24: Legacy i zagra główną rolę kobiecą.

Miranda Otto wcieli się w Rebeccę Ingram, inteligentną i pewną siebie byłą szefową CTU, która nie jest pewna, czy dobrze zrobiła, że odrzuciła posadę. Bohaterka jest też żoną amerykańskiego senatora (castingi do tej roli trwają).

Główną rolę w 24: Legacy zagra Corey Hawkins, który wcieli się w bohatera wojennego. Poprosi on o pomoc CTU, ponieważ jego życie będzie zagrożone, a także ujawni informacje, które mogą wskazywać na kolejny wielki terrorystyczny atak na amerykańskiej ziemi.

Czytaj także: Peter Capaldi pożegna się z Doktorem Who po odejściu Moffata?

Telewizja FOX zamówiła tylko pilotowy odcinek, do którego niebawem rozpoczną się zdjęcia. Za projekt odpowiadają: Howard Gordon, Manny Coto i Evan Katz, a także Kiefer Sutherland, który jest producentem wykonawczym.

Jeśli 24: Legacy otrzyma zamówienie 1. sezonu, będzie mieć 12 odcinków.

Źródło: TVLine / Fot. FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV