Przeczytaj w weekend

Morbius - wyciekło zdjęcie Spider-Mana. To nie postać z MCU?

Do sieci trafiło nowe ujęcie ze zwiastuna filmu komiksowego Morbius. Wprowadziło ono dużą konsternację wśród fanów uniwersum MCU i postaci Spider-Mana.

Do sieci trafiło nowe ujęcie ze zwiastuna filmu komiksowego Morbius. Wprowadziło ono dużą konsternację wśród fanów uniwersum MCU i postaci Spider-Mana.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  marvel 
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Morbius to film oparty na komiksach Marvela, który jest tworzony przez Sony Pictures. Według portalu MCU Cosmic będzie w nim nawiązanie do Spider-Man: Daleko od domu, czyli produkcji należącej do MCU. Do sieci trafił wyciek zdjęcia tego powiązania, które pochodzi z pierwszego zwiastuna i wzbudziło mieszane odczucia fanów. Źródłem wycieku jest osoba, która pokazała pierwsze zdjęcie Jareda Leto w charakteryzacji wampira i jej poprzednie informacje sprawdzały się co do joty. Prawdziwość zdjęcia potwierdzają różni dziennikarze popkulturowi na Twitterze.

Widzimy więc Jareda Leto w roli Michaela Morbiusa, jeszcze przed przemianą w wampira. Na ścianie widnieje plakat Spider-Mana z dopiskiem: morderca! Jest to oczywiście nawiązania do zakończenia Spider-Man: Daleko od domu, w którym J. Jonah Jameson wykorzystując manipulację Mysterio obnażył prawdę o Pajączku przed światem i uznał, że zabił prawdziwego bohatera jakim był Quentin Beck. Problem w tym, że na zdjęciu wykorzystano Spider-Mana z... gry Marvel’s Spider-Man i do tego jest to zrzut ekranu z kostiumem Pajączka z filmów Sama Raimiego.

Zobacz pierwszy zwiastun Morbiusa!

Na razie nikt nie skomentował tych doniesień, więc nie wiadomo, dlaczego wygląda to w taki sposób. Spekuluje się, że być może jest to artystyczna interpretacja w fikcyjnej fabule, która nie oddaje w 100% wyglądu prawdziwego Spider-Mana, a może to błąd ludzki. Czekamy na oficjalne wyjaśnienia w tej sprawie.

Kim jest komiksowy Morbius? Sprawdź najważniejsze informacje o postaci!

Morbius - premiera w lipcu.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV