Murphy Brown powraca. Będzie nowy sezon kultowego serialu

Murphy Brown to kultowy serial komediowy emitowany w latach 1988 - 1998. Stacja CBS oficjalnie zamawia nowy sezon.

Murphy Brown to kultowy serial komediowy emitowany w latach 1988 - 1998. Stacja CBS oficjalnie zamawia nowy sezon.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  murphy brown 

Diane English, twórczyni serialu Murphy Brown, powróci jako scenarzystka i producentka. W tytułowej roli ponownie wystąpi Candice Bergen. Nowy sezon zadebiutuje jeszcze w 2018 roku z okazji 30-lecia serialu. Na tę chwilę nie wiadomo, kto jeszcze powróci z oryginału.

Fabuła ponownie będzie osadzona w redakcji dziennikarzy przedstawiających wiadomości ze świata. Tym razem jednak będzie to program telewizyjny, a do tego mają być poruszone kwestie fake newsów, mediów społecznościowych i zupełnie innego klimatu politycznego i kulturowego.

Nowy sezon ma mieć 13 odcinków. Przypomnijmy, że oryginalny serial przez 10 lat emisji zdobył nominacje do Emmy (62), Złotych Globów (15), nagród Gildii Aktorów (3), nagród Gildii Reżyserów (5) i Gildii Scenarzystów (4). Jest to jeden z najbardziej docenianych seriali komediowych w historii telewizji.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV