Nadchodzi Król Ghidorah! Zapowiedź zwiastuna filmu Godzilla: Król Potworów

Godzilla: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. W nim też Król Potworów będzie walczyć o tron z Królem Ghidorah.

Godzilla: Król Potworów to kontynuacja filmu z 2014 roku. W nim też Król Potworów będzie walczyć o tron z Królem Ghidorah.

W zapowiedzi zwiastuna widzimy Millie Bobby Brown (Stranger Things), która próbuje się połączyć z organizacją Monarch przy pomocy radia. Zamiast odpowiedzi słyszy z drugiej strony wybuchy, strzały oraz ryk... Króla Ghidory, czyli arcywroga Godzilli będącego trzygłowym smokiem. Według informacji nie będzie on jedynym przeciwnikiem Godzilli, bo w filmie zobaczymy więcej potworów. Mają pojawić się też Rodan oraz Mothra.

Zobaczcie zapowiedź zwiastuna:

Dla porównania posłuchajcie ryku Ghidory z oryginału. Czuć, że hollywoodzki jest ciut uaktualniony, podobnie jak ryk Godzilli, ale podobieństwo jest wyraźne.

Jest też nowy obiecujący banner filmu Godzilla: King of the Monsters!, na którym jest hasło reklamowe: Rozpoczyna się ich panowanie. Czyżby była to obietnica większej roli potworów, niż w pierwszej części?

Zwiastun zadebiutuje w sobotę podczas San Diego Comic-Con. Przypominamy, że będziemy dla Was od rana do wieczora relacjonować całe setki popkulturowych newsów.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV