Nawiedzony Dom na Wzgórzu: premiera serialowego wydania książki

Nawiedzony Dom na Wzgórzu - zekranizowana przez Netflix klasyczna powieść grozy ukazała się dzisiaj w nowej szacie graficznej.

Nawiedzony Dom na Wzgórzu - zekranizowana przez Netflix klasyczna powieść grozy ukazała się dzisiaj w nowej szacie graficznej.

Nawiedzony Dom na Wzgórzu, powieść Shirley Jackson wydana po raz pierwszy w 1959 roku, zaliczana jest obecnie do klasyki literatury grozy. Pojawiają się w niej motywy, które później wielokrotnie były wykorzystywane w horrorach we wszystkich mediach.

Nowe wydanie Nawiedzonego Domu na Wzgórzu ma serialową okładkę, nawiązującą do Nawiedzony dom na wzgórzu przygotowanej przez platformę Netflix:

Nawiedzony Dom na Wzgórzu - okładka serialowa
Źródło: Replika

Do starego, mrocznego i owianego złą sławą domu na wzgórzu  przybywają cztery osoby: doktor Montague - znawca okultyzmu, szukający żelaznych dowodów na istnienie zjawisk paranormalnych, jego śliczna asystentka, Eleanor – młoda kobieta posiadająca sporą wiedzę na temat duchów, a także Luke - przyszły spadkobierca rezydencji. Z początku wydaje się, że będą mieć do czynienia jedynie z niewytłumaczalnymi odgłosami i zamykającymi się samoistnie drzwiami. Jednak tak naprawdę mroczny i tajemniczy dom cały czas gromadzi siły, by wybrać spośród śmiałków swoją ofiarę.

Nawiedzony Dom na Wzgórzu ukazał się nakładem wydawnictwa Replika. Książka liczy 304 strony.

Źródło: Replika / fot. Replika

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV