No Good Nick – zwiastun serialu Netflixa. Dziewczyna mści się na rodzinie

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun swojego nowego serialu dramatycznego. Premiera w kwietniu.

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun swojego nowego serialu dramatycznego. Premiera w kwietniu.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Bohaterką serialu No Good Nick jest 13-letnia Nicole (tytułowa Nick). Dziewczyna postanawia zemścić się na rodzinie, która według niej zrujnowała jej życie. Jednak gdy Nicole coraz bliżej poznaje swoje obiekty nienawiści zaczyna zastanawiać się czy zemsta ma sens.

W obsadzie znajdują się Siena Agudong, Melissa Joan Hart, Sean Astin, Kalama Epstein i Lauren Lindsey Donzis.

Zadebiutował zwiastun produkcji:

Premiera serialu 15 kwietnia w ofercie Netflixa.

Źródło: screenrant.com/zdjęcie główne: screen z YouTube

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV