Menu

Aktualności

Nowe spekulacje: w Wonder Woman 2 pojawią się dwie rywalki Diany

W sieci pojawiły się nowe pogłoski na temat filmu Wonder Woman 2 - wygląda na to, że jego powstanie jest już pewne, a w produkcji zobaczymy znane postacie z komiksów DC.

Jak do tej pory nie ogłoszono oficjalnie powstania filmu Wonder Woman 2. Biorąc jednak pod uwagę wyniki finansowe pierwszej części w box office, decyzja ta wydaje się jedynie kwestią czasu. Spekuluje się, że poznamy ją w trakcie lipcowego Comic-Conu w San Diego. Teraz w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat kontynuacji.

Rewelacje przedstawia portal We Got This Covered, powołując się na rzekomy wyciek z siedziby DC. Wedle informacji, umowa na powstanie Wonder Woman 2 została już podpisana, a do wiadomości publicznej zostanie ona podana w najbliższym czasie. Co więcej, wiemy już najprawdopodobniej, kto w produkcji ma być złoczyńcą.

Choć studio nie podjęło jeszcze ostatecznej decyzji, coraz częściej dyskutuje się o dwóch postaciach – są to Cheetah i Circe. Włodarze firmy chcieliby podążyć utartą ścieżką i obsadzić kobiety w roli rywalek Diany.

Zobacz także: Box office: Wonder Woman łamie kolejne bariery. Sequel kwestią czasu?

Przypomnijmy, że Cheetah to jeden z największych wrogów Wonder Woman w komiksach. Jej ostatnią inkarnacją jest Barbara Ann Minerva, była archeolog, która została opętana przez moc starożytnego totemu – dzięki niej zamienia się w pół-człowieka, pół-geparda. Z kolei korzenie postaci Circe sięgają jeszcze greckiej mitologii. To podstępna kobieta, która stała się wiedźmą, wypowiadając jednocześnie wojnę Amazonkom.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Warner Bros.
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze