Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nowy wspaniały świat - był Hanem Solo, teraz został gwiazdą serialu NBCU

Aktor znany ze spin-offu Gwiezdnych wojen o Hanie Solo zagra w serialu opartym na kultowej powieści Aldousa Huxleya.

Aktor znany ze spin-offu Gwiezdnych wojen o Hanie Solo zagra w serialu opartym na kultowej powieści Aldousa Huxleya.

Alden Ehrenreich zagra jedną z głównych ról w serialu Brave New World, który ma być flagowym projektem dla platformy streamingowej NBCU, która ma wystartować w 2020 roku. Twórcami produkcji opartej na książce Aldousa Huxleya wydanej w Polsce pod tytułem Nowy wspaniały świat są David Wiener, Grant Morrison i Brian Taylor.

Literacki oryginał dzieje się w przyszłości, w której społeczeństwo osiągnęło spokój i harmonię poprzez zlikwidowanie monogamii, prywatności, pieniędzy, rodziny i historii. Bohaterami powieści są Bernard Marx i Lenina Crowne, mieszkańcy Nowego Londynu, którzy ciekawi życia poza granicami swojego społeczeństwa wyruszają w podróż, w trakcie której trafiają w sam środek pewnego buntu. Z opresji ratuje ich John "Dzikus", który wyrusza z nimi do Nowego Londynu. Ehrenreich wcieli się właśnie w postać Johna.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: Lucasfilm

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV