Obsadzono generała Zoda w serialu Supergirl

Ogłoszono nazwisko aktora, który w serialu Supergirl odegra rolę Generała Zoda. Występował w Człowieku ze Stali oraz Tajemnicach Smallville.

Ogłoszono nazwisko aktora, który w serialu Supergirl odegra rolę Generała Zoda. Występował w Człowieku ze Stali oraz Tajemnicach Smallville.

Grzegorz Korecki

Grzegorz Korecki

Mark Gibbon dołączył do obsady serialu Supergirl, wcieli się w Generała Zoda. Aktor ma na swoim koncie występy w produkcjach Underworld: Awakening, The Chronicles of Riddick, czy Man of Steel, gdzie odgrywał rolę pracownika uratowanego przez tytułowego bohatera. Pojawia się głównie w rolach epizodycznych, nie ma w dorobku żadnych znaczących kreacji.

Czytaj także: Przed Państwem… Najdziwniejsze kina świata!

Postać Generała Zoda po raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 1980 roku w filmie Superman II, by powrócić dopiero w 2013 roku w Człowieku ze stali. Mogliśmy ją oglądać także w serialu Smallville.

Zod zadebiutuje w finałowym odcinku serialu Supergirl, który pojawi się na ekranach 22 maja. Wiadomo także, że w tym samym epizodzie wystąpią Superman (Tyler Hoechlin) oraz Cat Grant (Calista Flockhart).

Mark Gibbon - Kroniki Riddicka
Mark Gibbon w filmie Kroniki Riddicka / fot. UIP

Źródło: cbr.com / zdjęcie główne: DC Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV