Oficjalnie – będzie nowa część serii Pogromcy duchów. Kto reżyserem?

Studio Sony ogłosiło, że powstanie nowa część serii Pogromcy duchów, której reżyserem zostanie Jason Reitman. Poznajcie szczegóły.

Studio Sony ogłosiło, że powstanie nowa część serii Pogromcy duchów, której reżyserem zostanie Jason Reitman. Poznajcie szczegóły.

Michalina Reda

Michalina Reda

Będzie nowa część filmu Pogromcy duchów - taką nowinę oficjalnie podały zagraniczne portale, oświadczając, że wytwórnia Sony już przygotowuje się do projektu. Przypomnijmy, że do tej pory pojawiały się głosy o kontynuacji, jednak nie było potwierdzenia tych planów. Teraz natomiast wiadomo już, że na stanowisku reżysera zasiądzie nominowany do Oscara Jason Reitman (W chmurach, Juno), syn Ivana Reitmana, twórcy oryginalnego filmu z lat 80. (Ivan Reitman będzie producentem nowej części).

Zgodnie z dostępnymi na tę chwilę informacjami, nowy film będzie osadzony w tym samym świecie, w którym produkcje z lat 80. - już teraz podkreślono, że nie będzie to reboot. Produkcja miałaby ruszyć jeszcze w tym roku, tak, by film mógł ukazać się w 2020. Jason Reitman tak komentuje ogłoszenie:

Zawsze uważałem siebie za pierwszego fana Ghostbusters, ponieważ odwiedzałem plan zdjęciowy mając sześć lat. I chciałem stworzyć film dla wszystkich innych fanów. To jest kolejny rozdział oryginalnej franczyzy, nie reboot. Co stało się w latach 80. pozostaje w latach 80. - tutaj akcja rozegra się współcześnie. Mamy w rękawie dużo niespodzianek i ciekawych bohaterów do przedstawienia publiczności.

Reitman nie informuje, czy w obsadzie powrócą aktorzy z oryginalnej obsady, jednak potwierdza, że film nie będzie miał związku z Ghostbusters. Pogromcy duchów z 2016 roku. Warto też wspomnieć, że niezależnie od nowej produkcji, Sony w dalszym ciągu pracuje nad Ghostbusters w wersji animowanej.

Będziemy informować o rozwoju projektu Ghostbusters 3.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV