On The Spectrum – Amazon zamawia pilot serialu opartego na izraelskiej komedii

Amazon wyprodukuje pilotowy epizod produkcji opartej na popularnym, izraelskim serialu komediowym.

Amazon wyprodukuje pilotowy epizod produkcji opartej na popularnym, izraelskim serialu komediowym.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  amazon 

Amazon Studios zamówiło pilotowy odcinek serialu On The Spectrum. Jest on oparty na izraelskiej produkcji pod tym samym tytułem autorstwa Jasona Katimsa. Oryginał to półgodzinny serial komediowy o trzech młodych współlokatorach, z których każdy cierpi na pewien stopień autyzmu. Wszyscy marzą jednak o tym, aby osiągnąć sukces w życiu. Katims będzie producentem wykonawczym nowej wersji.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun oryginalnego, izraelskiego serialu:

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: Amazon

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV