Oparty na faktach serial Trust z datą premiery

Stacja FX realizuje projekt Danny'ego Boyle'a pt. Trust bazujący na historii porwania dziedzica naftowego biznesu, Johna Paula Getty'ego III.

Stacja FX realizuje projekt Danny'ego Boyle'a pt. Trust bazujący na historii porwania dziedzica naftowego biznesu, Johna Paula Getty'ego III.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Tagi:  danny boyle 

Stacja FX poinformowała, że w czerwcu w Rzymie i Londynie rozpoczną się zdjęcia do serialu dramatycznego Trust, a produkcja trafi na antenę w styczniu przyszłego roku. Obecnie trwają castingi.

Trust to projekt Danny'ego Boyle'a (będzie on także reżyserem), a scenariusz napisał do niego Simon Beaufoy. Historia opowiadana w tym serialu bazuje na prawdziwych wydarzeniach związanych z porwaniem Johna Paula Getty'ego III we Włoszech w 1973 roku. Wnuk potentata naftowego był przetrzymywany przez dłuższy czas, a porywacze początkowo nie rozumieli dlaczego rodzina nie chce zapłacić okupu.

W serialu mają być pokazane okoliczności wydarzeń: włoska policja myśl, że to kawał, ojciec porwanego jest zamroczony heroiną i nie odbiera telefonu, a jego dziadek - być może najbogatsza osoba na świecie - zaszył się w angielskiej posiadłości i jest zajęty towarzystwem pięciu kochanek i oswojonego lwa. Początkowo jedyną osobą zainteresowaną odzyskaniem młodego Johna jest jego matka, ale nie może zapłacić okupu, bo jest spłukana.

Według słów osób zaangażowanych w projekt Trust ma być w równym stopniu historią rodzinną, dynastyczną sagą oraz opowieścią o niszczącej sile pieniędzy. Ma też pokazać, że niezależnie od statusu społecznego i bogactwa, każda rodzina posiada tajemnice.

Źródło: comingsoon.net / fot. Universal

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV