Oto najpotężniejsi złoczyńcy z gier. Są zaskoczenia [GALERIA]

Serwis Screen Rant przygotował listę 30 najpotężniejszych złoczyńców w historii gier wideo.

Serwis Screen Rant przygotował listę 30 najpotężniejszych złoczyńców w historii gier wideo.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Tagi:  gry 

Gry często pozwalają na wcielanie się w postacie o wyjątkowych, nadludzkich zdolnościach. Tak potężni bohaterowie potrzebują równie silnych, stanowiących wyzwanie przeciwników. Z tego też powodu w wielu produkcjach zmierzymy się z szalonymi geniuszami, potężnymi demonami, a nawet... bóstwami i istotami o niemal nieograniczonej mocy.

Serwis Screen Rant przygotował zestawienie trzydziestu najpotężniejszych ich zdaniem antagonistów z gier. Warto jednak zaznaczyć, że niekoniecznie chodzi tutaj o to, czy ciężko jest ich pokonać w danej produkcji - skupiono się głównie na ogólnej mocy i potencjale tych oponentów.

Dajcie znać czy zgadzacie się z poniższą listą, a także dajcie znać, jakich przeciwników tutaj zabrakło.

Źródło: screenrant.com / fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Ginnifer Goodwin

Ginnifer Goodwin

ur. 1978, kończy 41 lat

Maggie Q

Maggie Q

ur. 1979, kończy 40 lat

Tao Okamoto

Tao Okamoto

ur. 1985, kończy 34 lat

Maria Dębska

Maria Dębska

ur. 1991, kończy 28 lat

Molly Ephraim

Molly Ephraim

ur. 1986, kończy 33 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV