Repertuar kin Nowość Program TV

Październikowe premiery w Comedy Central Family

W październiku w Comedy Central Family premiery! Dla fanów przygód gorących kobiet w kwiecie wieku kolejny sezon Rozpalić Cleveland. Stacja dla widzów przygotowała także specjalną niespodziankę – premierę nowego serialu Inni mają lepiej, za którego scenariusz odpowiada Dana Klein, która pracowała m.in. przy serialu Przyjaciele. Te i wiele innych atrakcji już w październiku na kanale Comedy Central Family.

Hot In Cleveland (5. sezon) – trzy najlepsze przyjaciółki, gorące „czterdziestki”, weteranki branży rozrywkowej Los Angeles, kobiety piękne, przebojowe, świadome swoich wdzięków i z doskonałym poczuciem humoru. Nic dziwnego, że wzbudzają ogromne zainteresowanie i pożądanie pośród męskiej części mieszkańców Cleveland. A to wystarczający powód dla trójki żądnych przygód bohaterek, aby zagościć w mieście na dłużej.  Kolejne przygody Melanie, Joy i Victorii, świeżo upieczonych mieszkanek „najlepszego i najbardziej niedocenianego” miasta USA. Piąty sezon cieszy się taką popularnością, że w samych Stanach Zjednoczonych przyciąga cotygodniowo ponad dwa i pół miliona widzów. Premiera najnowszego sezonu już w październiku na kanale Comedy Central Family.

Premiera: poniedziałek, 6 października, godz. 22:30

Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 22:30 i godzina 23:00 (2 odcinki)

Inni mają lepiej to opowieść o grupie współczesnych trzydziestolatków. Andi i Bobby – szczęśliwe małżeństwo z małym dzieckiem i kolejnym w drodze, z nostalgią wspominają okres, gdzie na zabawę było więcej czasu; Will – świeżo upieczony kawaler z odzysku, na każdym kroku wychwalając nowy stan, potajemnie tęskni za byłą żoną; skupiona na karierze Kate; pochłonięci nowym romansem Jules i Lowell. Chociaż to paczka najlepszych przyjaciół, każde z nich jest na zupełnie odmiennym etapie życia. Czy pomyśleliście kiedyś, że inni mają lepiej? Mniejsze zmartwienia, ciekawszą sytuację, większe perspektywy? Brzmi znajomo? Czy głównym bohaterom uda się spojrzeć na siebie, nie zastanawiając się…kto tak naprawdę ma „lepsze życie”? W rolach głównych między innymi James William Van Der Beek („Jezioro marzeń”), Kevin Connolly („Ekipa”), Maria Alejandra Delfino („Roswell, w kręgu tajemnic”). Genialna obsada, wciągająca fabuła – zapowiada się hit tej jesieni

Premiera: poniedziałek, 20 października, 19:20

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 19:20

Źródło: informacja prasowa

 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – Kapitan Marvel…

Avengers: Koniec gry trafi do kina za ledwie ponad miesiąc. Napływ informacji powoli zwiększa się,…

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – plakat…

Pewnego razu w Hollywood to najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. Promocja ruszyła.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Norbert Zaskórski
-

Terminator 6 – oficjalny tytuł filmu…

Paramount Pictures ujawniło tytuł najnowszego filmu z serii o Terminatorze. Nie będziecie zaskoczeni.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.