PlayStation 5 zobaczymy w lutym? Tak twierdzi David Jaffe

Jeśli nieoficjalne informacje się potwierdzą, to już w lutym dowiemy się czegoś więcej na temat PlayStation 5.

Jeśli nieoficjalne informacje się potwierdzą, to już w lutym dowiemy się czegoś więcej na temat PlayStation 5.

Paweł Krzystyniak
Paweł Krzystyniak
Tagi:  PlayStation 5 

PlayStation 5 to nadchodząca konsola Sony, o której wiemy już całkiem sporo i to mimo tego, że nadal nie doczekała się ona pełnej prezentacji. Wygląda jednak na to, że nie będziemy musieli na nią czekać już zbyt długo. Jak ujawnia David Jaffe, twórca pracujący nad takimi markami jak Twisted Metal i God of War, Sony planuje pokazać PS5 już w lutym

Plotki o lutowej prezentacji pojawiały się w sieci już wcześniej, ale teraz pochodzą ze znacznie bardziej wiarygodnego źródła. Można podejrzewać, że David Jaffe jest lepiej poinformowany niż przeciętny użytkownik internetu. Sam twórca nazywa informacje na temat lutowej prezentacji "najgorzej chronionym sekretem w branży gier". 

PlayStation 5 - kiedy może odbyć się prezentacja konsoli?

Dokładna data jest trudna do przewidzenia, ale mamy dwie poszlaki, które wskazują na pewne okienko czasowe. W nieoficjalnych informacjach wspominany był 5 lutego, a David Jaffe 16 stycznia napisał, że ujawnienie konsoli nastąpi za "mniej niż 4 tygodnie". Wygląda więc na to, że PS5 zobaczymy jeszcze w pierwszej połowie lutego. Możliwe również, że w trakcie eventu dowiemy się również czegoś na temat gier, które trafią na nową platformę. 

Źródło: twitter.com / fot. Sony

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV