Przeczytaj w weekend

Plotka: Kiedy premiera Wiedźmina Netflixa?

Dowiedzieliśmy się w naszych źródłach kiedy można spodziewać się premiery nowego serialu Wiedźmin. Za produkcję odpowiada Netflix.

Dowiedzieliśmy się w naszych źródłach kiedy można spodziewać się premiery nowego serialu Wiedźmin. Za produkcję odpowiada Netflix.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  Wiedźmin 

O tym, iż Netflix stworzy serialowego Wiedźmina głośno zrobiło się wiosną bieżącego roku. Wiadomo, iż będzie to anglojęzyczna produkcja. Z naszych źródeł dowiedzieliśmy się, kiedy należy spodziewać się przybliżonej daty premiery nowego serialu - zgodnie z informacjami, mowa o listopadzie 2018 roku.

Przypomnijmy, że kilka dni temu na stanowisko showrunnera zatrudniono Lauren Schmidt Hissrich, która znana jest między innymi jako scenarzystka i współproducentka wykonawcza seriali The Defenders, Daredevil oraz Power. Hissrich należała również do ekipy scenarzystów serialu The West Wing.

W ekipie producentów są także Sean Daniel, Jason Brown, Tomasz Bagiński (ma też wyreżyserować przynajmniej jeden odcinek) oraz Jarosław Sawko z Platige Image. Nadchodzący serial będzie adaptacją prozy Andrzej Sapkowski. Autor będzie współpracował przy produkcji jako konsultant kreatywny.

Szczegóły dotyczące castingu nie są jeszcze znane.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV