„Pogromcy mitów” zabierają się za „Gwiezdne wojny” i „Breaking Bad”
W sieci zadebiutował zwiastun 10. sezonu programu "Pogromcy mitów". Tym razem prowadzący będą obalać mity znane z uniwersum "Gwiezdnych wojen" oraz z "Breaking Bad".
W sieci zadebiutował zwiastun 10. sezonu programu "Pogromcy mitów". Tym razem prowadzący będą obalać mity znane z uniwersum "Gwiezdnych wojen" oraz z "Breaking Bad".

Program "Pogromcy mitów" do ramówki Discovery Channel powróci za kilka tygodni z porcją kilku nowych odcinków. Poniżej możecie zobaczyć trailer kolejnych epizodów, w którym prowadzący przyjrzą się bliżej mitom wykreowanym w uniwersum "Gwiezdnych wojen", a także w serialu "Breaking Bad".
Czytaj także: Specjalista od scen kaskaderskich reżyserem „Arrow”
W programie pojawią się m.in. Vince Gilligan i Jonathan Banks, którzy (wbrew pozorom) nie będą zajmować się produkcją narkotyków. Przetestowane zostaną m.in. mity związane ze strzelaniem z karabinu maszynowego.
Źródło: CinemaBlend / Fot. Discovery



naEKRANIE Poleca
ReklamaKalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premieryDzisiaj urodziny obchodzą
ur. 1964, kończy 61 lat
ur. 1999, kończy 26 lat
ur. 1952, kończy 73 lat
ur. 1948, kończy 77 lat
ur. 1943, kończy 82 lat

