Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Poklatkowa rewolucja: zobacz grafikę do nowej powieści SF Petera Wattsa

Jeszcze jesienią będziemy mogli przeczytać po polsku najnowszą książkę Petera Wattsa. Zaprezentowano grafikę okładkową Poklatkowej rewolucji.

Jeszcze jesienią będziemy mogli przeczytać po polsku najnowszą książkę Petera Wattsa. Zaprezentowano grafikę okładkową Poklatkowej rewolucji.

Peter Watts jest kanadyjskim pisarzem science fiction, który zdobył dużą popularność w naszym kraju dzięki powieściom takim jak ŚlepowidzenieEchopraksja czy Trylogia Ryfterów. Jego twórczość charakteryzuje się mocnym naciskiem na stronę naukową oraz pesymistycznym spojrzeniem na ludzkość oraz losy bohaterów.

Latem w oryginale ukazała się jego nowa powieść pt. The Freeze-Frame Revolution. Wydawnictwo Mag poinformowało, że polski przekład będzie nosił tytuł Poklatkowa rewolucja i ukaże się w październiku tego roku. Książka zostanie wydana w twardej oprawie w ramach serii Uczta Wyobraźni, w której wydawnictwo prezentuje ambitniejszą, wymykającą się prostym klasyfikacjom fantastykę.

Dodatkowo zaprezentowano grafikę okładkową Poklatkowej rewolucji przygotowaną przez studio Dark Crayon:

Poklatkowa rewolucja - grafika okładkowa
Źródło: Mag/Dark Crayon

Poklatkowa rewolucja to historia buntu na statku kosmicznym Eriophora. Rewolucja jest tym trudniejsza, że bohaterowie są pod stałą kontrolą, nie mają wolnego czasu, a nawet nie zawsze są świadomi. Buntownicy będą musieli nauczyć się konspiracji i być gotowymi na poświęcenia.

Źródło: Mag / fot. Dark Crayon

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV