Poruszające wideo – tego chłopca gnębią w szkole. Hamill i Evans idą na odsiecz

W USA olbrzymią popularnością cieszy się wideo, w którym młody chłopiec opowiada o prześladowaniu go w szkole. Do sprawy odnieśli się już Mark Hamill i Chris Evans.

W USA olbrzymią popularnością cieszy się wideo, w którym młody chłopiec opowiada o prześladowaniu go w szkole. Do sprawy odnieśli się już Mark Hamill i Chris Evans.

Piotr Piskozub
Piotr Piskozub

Kilka dni temu matka ucznia szkoły podstawowej, Keatona Jonesa, opublikowała w mediach społecznościowych wideo, w którym jej płaczący syn opowiada o prześladowaniu go przez jego kolegów. Materiał poruszył Amerykanów - mówi się o nim w najważniejszych serwisach informacyjnych, a tylko na Facebooku wyświetlono go już ponad 22 miliony razy.

Z nieoczekiwaną odsieczą Keatonowi ruszyły odtwórca roli Kapitana Ameryki, Chris Evans:

Bądź silny Keaton. Nie pozwól wyprowadzić się z równowagi. Kiedy te smarkacze z twojej szkoły będą decydować o tym, jakimi ludźmi chcą być w tym świecie, to może ty i twoja mama zechcielibyście pojawić się na premierze Avengers: Infinity War w Los Angeles w przyszłym roku?

Do sprawy odniósł się także Mark Hamill:

Keaton - nie marnuj czasu na zastanawianie się, dlaczego prześladowcy są tacy wredni. To smutni ludzie, którzy sądzą, że krzywdzenie innych pozwoli im poczuć się lepiej bo tak naprawdę nie lubią samych siebie. Są zazdrośni, bo jesteś mądry i przystojny. Twój przyjaciel, Mark Hamill.

Sprawę komentują kolejne gwiazdy Hollywood, m.in. Mark Ruffalo:

Mały kolego - ja też byłem prześladowany gdy byłem dzieckiem. Masz rację - będzie lepiej. Jesteś moim osobistym superbohaterem. Chroń własne serce. Masz przyjaciela w Hulku.

W swoich profilach społecznościowych w obronie Keatona stanęli również m.in. Hailee Steinfeld, Snoop Dogg, Eva Longoria, Patricia Arquette, Millie Bobby Brown czy Patrick J. Adams.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Facebook/Kimberly Jones

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV