Repertuar kin Nowość Program TV

Poznaliśmy obsadę i szczegóły serialu The Mist

Już tego lata rusza produkcja serialu opartego na opowiadaniu Stephena Kinga, Mgła. Zobaczcie, kto wcieli się w role bohaterów.

Fabuła Mgła skupi się na historii małego miasteczka, które nawiedza tajemnicza mgła. Od tego momentu jego mieszkańcy są zmuszeni stawić czoło nowej rzeczywistości. Ich człowieczeństwo zostaje poddane próbie. Jak daleko będą w stanie się posunąć, by przetrwać?

W postać Evy Cunningham, żony i matki uwięzionej w lokalnym sklepie wraz ze swoją nastoletnią córką, wcieli się Alyssa Sutherland.

Gus Birney zagra Alex Cunningham, nastoletnią córkę Kevina i Evy Cunninghamów. Zawsze była ona dobrym dzieckiem, jednak jej nadopiekuńcza matka przyczyniła się do uwolnienia drzemiących w niej pokładów złości i buntu.

Dan Butler wcieli się w rolę ojca Romanova, księdza, który tkwi między nowoczesnością a tradycją. Stracił swoją wiarę, ale w dalszym ciągu kurczowo trzyma się religijnych obrzędów.

Luke Cosgrove zagra Jaya Heisela, syna szeryfa i popularną miejscową gwiazdę piłki nożnej, który zostaje oskarżony o popełnienie potwornej zbrodni.

Czytaj także: Wonder Woman na wojnie. Zobacz niesamowite zdjęcia z planu

Danica Curcic zagra Mię Lambert, kobietę uzależnioną od narkotyków, uciekającą przed policją, szukającą tajemniczych, ukrytych pieniędzy.

Okezie Morro wcieli się w rolę Jonaha Dixona, wojskowego z amnezją, który nie potrafi zapamiętać, kim jest. Gdy jego prawdziwa tożsamość wychodzi na światło dzienne, zostaje ujawniony także pewien szokujący sekret.

Darren Pettie zagra Conora Heisela, miejscowego macho, szeryfa i ojca lokalnej gwiazdy piłki nożnej – Jaya. Mimo coraz większego chaosu panującego w mieście i niebezpiecznych sytuacji, stara się utrzymać w nim porządek.

Russel Posner wcieli się w postać Adriana Graffa, nieśmiałego nastolatka, który staje w obronie swojej najlepszej przyjaciółki, Alex, po tym, jak zostaje ona ofiarą brutalnego przestępstwa. Jako świadek zbrodni znajduje się w środku wydarzeń, które podzielą lokalną społeczność.

Isiah Whitlock Jr. zagra Gusa Redmana, kierownika lokalnego sklepu. Gdy ocaleni przed mgłą ukrywają się w w jego miejscu pracy, Gus będzie musiał zdecydować, czy weźmie na siebie rolę przywódcy społeczności oraz jak daleko będzie w stanie się posunąć, by utrzymać porządek.

The Mist to produkcja TWC-Dimension Television. Producentami wykonawczymi serialu są Chistian Torpe i Amanda Segel. Prace nad produkcją rozpoczną się już tego lata, a premiera serialu planowana jest na 2017 rok na kanale Spike.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Gotuj się na Avengers: Koniec gry!…

Przed premierą filmu Avengers: Koniec gry chcemy Wam przedstawić listę gadżetów i artbooków, które mogą…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – co trzyma…

Drugi zwiastun filmu Avengers: Koniec gry może rzucać nowe światło na fabułę - istotne znaczenie…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Flash – zaskoczeni tożsamością Cykady? Lepsze…

Do sieci trafiły zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Flash, na których pojawia się prawdziwa osoba…

Paweł Krzystyniak
-

Marvel’s Spider-Man: Fan połączył dwa kostiumy…

W Marvel's Spider-Man znajdziemy mnóstwo kostiumów dla Pajączka, ale nie przeszkadza to fanom na tworzenie…

Adam Siennica
spoilery
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead po raz kolejny potwierdza swoją klasę w 9. sezonie. Chyba nigdy nie…

Ocena recenzenta:
9
Norbert Zaskórski
-

Once Upon a Time in Hollywood…

W sieci zadebiutował pierwszy, oficjalny plakat promujący nowy film reżysera Pulp Fiction i Bękartów wojny.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.