Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Poznaliśmy obsadę i szczegóły serialu The Mist

Już tego lata rusza produkcja serialu opartego na opowiadaniu Stephena Kinga, Mgła. Zobaczcie, kto wcieli się w role bohaterów.

Fabuła Mgła skupi się na historii małego miasteczka, które nawiedza tajemnicza mgła. Od tego momentu jego mieszkańcy są zmuszeni stawić czoło nowej rzeczywistości. Ich człowieczeństwo zostaje poddane próbie. Jak daleko będą w stanie się posunąć, by przetrwać?

W postać Evy Cunningham, żony i matki uwięzionej w lokalnym sklepie wraz ze swoją nastoletnią córką, wcieli się Alyssa Sutherland.

Gus Birney zagra Alex Cunningham, nastoletnią córkę Kevina i Evy Cunninghamów. Zawsze była ona dobrym dzieckiem, jednak jej nadopiekuńcza matka przyczyniła się do uwolnienia drzemiących w niej pokładów złości i buntu.

Dan Butler wcieli się w rolę ojca Romanova, księdza, który tkwi między nowoczesnością a tradycją. Stracił swoją wiarę, ale w dalszym ciągu kurczowo trzyma się religijnych obrzędów.

Luke Cosgrove zagra Jaya Heisela, syna szeryfa i popularną miejscową gwiazdę piłki nożnej, który zostaje oskarżony o popełnienie potwornej zbrodni.

Czytaj także: Wonder Woman na wojnie. Zobacz niesamowite zdjęcia z planu

Danica Curcic zagra Mię Lambert, kobietę uzależnioną od narkotyków, uciekającą przed policją, szukającą tajemniczych, ukrytych pieniędzy.

Okezie Morro wcieli się w rolę Jonaha Dixona, wojskowego z amnezją, który nie potrafi zapamiętać, kim jest. Gdy jego prawdziwa tożsamość wychodzi na światło dzienne, zostaje ujawniony także pewien szokujący sekret.

Darren Pettie zagra Conora Heisela, miejscowego macho, szeryfa i ojca lokalnej gwiazdy piłki nożnej – Jaya. Mimo coraz większego chaosu panującego w mieście i niebezpiecznych sytuacji, stara się utrzymać w nim porządek.

Russel Posner wcieli się w postać Adriana Graffa, nieśmiałego nastolatka, który staje w obronie swojej najlepszej przyjaciółki, Alex, po tym, jak zostaje ona ofiarą brutalnego przestępstwa. Jako świadek zbrodni znajduje się w środku wydarzeń, które podzielą lokalną społeczność.

Isiah Whitlock Jr. zagra Gusa Redmana, kierownika lokalnego sklepu. Gdy ocaleni przed mgłą ukrywają się w w jego miejscu pracy, Gus będzie musiał zdecydować, czy weźmie na siebie rolę przywódcy społeczności oraz jak daleko będzie w stanie się posunąć, by utrzymać porządek.

The Mist to produkcja TWC-Dimension Television. Producentami wykonawczymi serialu są Chistian Torpe i Amanda Segel. Prace nad produkcją rozpoczną się już tego lata, a premiera serialu planowana jest na 2017 rok na kanale Spike.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

spoilery
-

MCU – powrót postaci i zaskakujące…

Przy okazji tegorocznej odsłony MCU, filmu Avengers: Endgame, powstają nowe produkty okolicznościowe promujące film. Tym…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Michał Kujawiński
-

Ile Netflix wydał na oryginalne produkcje…

Gigant streamingu platforma Netflix w zeszłym roku wydała ogromną ilość pieniędzy na realizacje i promocję…

Co o tym sądzisz?