Prace na planie 2. sezonu Westworld tymczasowo zawieszone

Twórcy serialu Westworld podjęli decyzję o tymczasowym wstrzymaniu prac nad produkcją - jeden z aktorów 2. sezonu uległ bowiem wypadkowi.

Twórcy serialu Westworld podjęli decyzję o tymczasowym wstrzymaniu prac nad produkcją - jeden z aktorów 2. sezonu uległ bowiem wypadkowi.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Tagi:  westworld 

Już w trakcie tegorocznego Comic-Conu w San Diego zaprezentowano widzom pierwsze ujęcia z 2. sezonu serialu Westworld. Prace na planie tej odsłony serii trwają już więc od kilku miesięcy. Jak donoszą jednak amerykańskie portale popkulturowe, zostały one tymczasowo zawieszone. Wszystko przez wypadek jednego z drugoplanowych aktorów (nie podano jego nazwiska). Stacja HBO wydała specjalne oświadczenie:

Z powodu nagłego wypadku, w którym uczestniczył odtwórca jednej z drugoplanowych ról w 2. sezonie Westworld, praca jednej z dwóch ekip została tymczasowo zawieszona. Członek obsady nie był na planie, kiedy ta sytuacja miała miejsce, więc dbając o jego prywatność nie chcemy podawać żadnych szczegółowych informacji, wraz z całą ekipą licząc na jego szybki powrót do zdrowia.

Cała sprawa została szybko podchwycona przez zagraniczne portale plotkarskie, których dziennikarze spekulowali, że na planie produkcji jedna z osób poniosła śmierć - oczywiście nie okazało się to prawdą.

2. sezon Westworld zadebiutuje na antenie HBO w przyszłym roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV