Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Prace na planie 2. sezonu Westworld tymczasowo zawieszone

Twórcy serialu Westworld podjęli decyzję o tymczasowym wstrzymaniu prac nad produkcją - jeden z aktorów 2. sezonu uległ bowiem wypadkowi.

Już w trakcie tegorocznego Comic-Conu w San Diego zaprezentowano widzom pierwsze ujęcia z 2. sezonu serialu Westworld. Prace na planie tej odsłony serii trwają już więc od kilku miesięcy. Jak donoszą jednak amerykańskie portale popkulturowe, zostały one tymczasowo zawieszone. Wszystko przez wypadek jednego z drugoplanowych aktorów (nie podano jego nazwiska). Stacja HBO wydała specjalne oświadczenie:

Z powodu nagłego wypadku, w którym uczestniczył odtwórca jednej z drugoplanowych ról w 2. sezonie Westworld, praca jednej z dwóch ekip została tymczasowo zawieszona. Członek obsady nie był na planie, kiedy ta sytuacja miała miejsce, więc dbając o jego prywatność nie chcemy podawać żadnych szczegółowych informacji, wraz z całą ekipą licząc na jego szybki powrót do zdrowia.

Cała sprawa została szybko podchwycona przez zagraniczne portale plotkarskie, których dziennikarze spekulowali, że na planie produkcji jedna z osób poniosła śmierć – oczywiście nie okazało się to prawdą.

-
19 -

2. sezon Westworld zadebiutuje na antenie HBO w przyszłym roku.

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: HBO

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Piotr Piskozub
-

Netflix – co jest prawdziwym powodem…

Portal Hollywood Reporter rzucił nowe światło na umowę firm Netflix i Disney związaną z emisją…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.