Repertuar kin Nowość Program TV

 

Advertisement " "

 

Advertisement

 

Pro Evolution Soccer 2019 zapowiedziane. Zobacz zwiastun i poznaj szczegóły

Potwierdziły się wcześniejsze informacje - Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutuje w te wakacje. Co jeszcze Konami zdradziło na temat nowej gry?

Oficjalnie możemy powiedzieć, że Pro Evolution Soccer 2019 zadebiutuje w Europie 30 sierpnia, dwa dni wcześniej gra zawita do USA. Nowa odsłona popularnej serii Konami zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

-
-

Zgodnie z tym, co Konami obiecywało wcześniej, w PES 2019 ma pojawić się więcej licencjonowanych klubów oraz stadionów. Niestety to jedyne, co w tej kwestii zdradzono i na konkrety oraz więcej informacji trzeba poczekać.

Twarzą tegorocznej edycji jest piłkarz FC Barcelony Philippe Coutinho, ale jeśli zdecydujecie się sięgnąć po droższą wersję specjalną, to otrzymacie okładkę z Davidem Beckhamem. Ponadto Pro Evolution Soccer 2019 ma odzwierciedlać prawdziwe zachowania piłkarzy, w tym celu niektórzy zawodnicy, zapewne ci bardziej rozpoznawalni, zaprezentują swój unikalny styl gry.

Nie zabraknie również magicznych momentów, czyli największej innowacji, jaką obiecują twórcy w nadchodzącej odsłonie cyklu. Zmiany dotknęły fizykę, system strzelania, przyjmowanie i podawanie w zależności od pozycji zawodnika, ale także i umiejętności indywidualnych piłkarza. Na papierze brzmi to świetnie, ale jak się będzie sprawowało w faktycznej rozgrywce?

Zapowiedzi gry nie towarzyszy informacja o wersji demonstracyjnej, ale w przeszłości było tak, że Konami wypuszczało przedpremierowe demo Pro Evolution Soccer, więc mamy realne podstawy sądzić, że i „dziewiętnastka” takowe otrzyma.

Źródło: konami.com / fot. Konami
 

 

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Harry Potter – aktorzy kiedyś i…

Harry Potter to doskonale znana seria filmowa na podstawie powieści J.K. Rowling. Od premiery pierwszego…

Piotr Piskozub
-

Punisher – odchodzący wojownik Netfliksa. Tych…

Punisher już niedługo może zniknąć z platformy Netflix. To dobra okazja, by przedstawić Wam ciekawostki…

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michał Kujawiński
-

Władca Pierścieni – kiedy będzie toczyć…

Na Twitterze w momencie ogłoszenia powstania serialu Władca Pierścieni, Amazon uruchomił profil The Lord of…

Michał Kujawiński
-

Jumanji 3 – rozpoczęły się zdjęcia.…

Po zebraniu obsady filmu Jumanji 3, czas na rozpoczęcie zdjęć. Poinformował o tym Dwayne Johnson…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Harley Quinn pojawi się jednak w…

Wcześniejsze plotki mówiły, że postać Harley Quinn opuści Legion samobójców i skupi się na nowej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 30 sek. [X]