Przybysze - zwiastun serialu sf HBO. Wikingowie, gliniarze i zamieszanie z czasem

Przybysze to serial oryginalny HBO wyprodukowany w Norwegii. Produkcja science fiction doczekała się pierwszego zwiastuna.

Przybysze to serial oryginalny HBO wyprodukowany w Norwegii. Produkcja science fiction doczekała się pierwszego zwiastuna.

Adam Siennica
Adam Siennica
Tagi:  zwiastun 

Przybysze to serial science fiction wyprodukowany przez HBO Nordic.  Twórcami są Anne Bjørnstad i Eilif Skodvin (odpowiedzialni byli za serial Lilyhammer).

Główne role grają Kristan Kosonen i Nicolai Cleve Broch. W obsadzie są także Agnes Kittelsen, Stig Henrik Hoff, Ágústa Eva Erlendsdottir, Stig Amdam i Eili Harboe.

Na całym świecie dochodzi do serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Nad oceanem rozbłyska światło i zaczynają wyłaniać się z niego ludzie z przeszłości. Każdy z nich przybywa z innego okresu historii: epoki kamienia, ery Wikingów i końca XIX wieku. Nikt nie rozumie jak to możliwe, a ludzie z przeszłości nazywani „przybyszami” nie pamiętają, jak przenieśli się w czasie. Jedno jest pewne - przybywa ich coraz więcej i nie ma dla nich drogi powrotu. Kilka lat później Alfhildr (Krista Kosonen) z ery Wikingów zaczyna pracować z wypalonym zawodowo detektywem Larsem Haalandem (Nicolai Cleve Broch) w ramach policyjnego programu integracji. Podczas śledztwa w sprawie morderstwa przybysza z przeszłości natrafiają na trop szeroko zakrojonego spisku, który może wyjaśnić przyczynę masowej migracji ludzi z innych epok.    

Przybysze - premiera w HBO GO już 21 sierpnia.

Źródło: HBO / zdjęcie główne: HBO

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV